Komentowana treść: Mazemod - ohydna strona z amigową muzyką
[#1] Re: Mazemod - ohydna strona z amigową muzyką
rzeczywiście, layout strony jest "ciekawy", ale dobrze, że nie musi byś strona/przeglądarka na pierwszyym planie, żeby słuchać muzyki :)
[#2] Re: Mazemod - ohydna strona z amigową muzyką

@Bagheera, post #1

Ale i tak chyba wolę slayradio.org, od kilku miesięcy słucham go codziennie, mają fajne audycje live (zachowanie i teksty prowadzoącego), i mają fajne wstawki reklamowe, np w stylu ala Duke: "If You won't listen to slayradio, i'm gonna rip off Your head and split down Your neck" albo "The dishes won't wash themself, but on the other hand, slayradio won't listen to itself either" ;d, polecam
[#3] Re: Mazemod - ohydna strona z amigową muzyką
Fajna inicjatywa.
[#4] Re: Mazemod - ohydna strona z amigową muzyką

@Kokos, post #3

Wiedziałem, że Tobie się spodoba
[#5] Re: Mazemod - ohydna strona z amigową muzyką

@mailman, post #4

A to niby dlaczemu? :)
[#6] Re: Mazemod - ohydna strona z amigową muzyką

@Kokos, post #5

Bo taki inny jesteś?
[#7] Re: Mazemod - ohydna strona z amigową muzyką
Lubię minimalizm, ale design tej strony to jakaś pomyłka - "Playerek" wygląda jakby żywcem wzięty z 8-mio bitowca. Co to może mieć wspólnego z Ami (oprócz modułów) to nie wiem.
[#8] Re: Mazemod - ohydna strona z amigową muzyką
Stacją radiową z czystym sumieniem bym tego nie nazwał. Ot, flashowa odgrywajka po prostu pobiera i odtwarza pliki MP3, a przy okazji przeglądarka i tak zapisuje je w cache - więc w sumie mogli dać także opcję zapisu MP3 :)
[#9] Re: Mazemod - ohydna strona z amigową muzyką
U mnie nie chce grać, tylko wyświetla: "loading - decrunching"..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem