Komentowana treść: Jakub Głowacki - wywiad
[#1] Re: Jakub Głowacki - wywiad
Dzięki za ciekawy wywiad. OK
[#2] Re: Jakub Głowacki - wywiad
Sympatyczny wiwiad. Dzięki!

A tak jeszcze w odnośnie jednej z ostatnich wypowiedzi bohatera wywiadu mam jedną uwagę. Zupełnie nie wyobrażam sobie jak można być Polakiem, mieć nadal Amigę i nie bywać na PPA. :) Ja już nie mówię 16 razy dziennie, nie mówię żeby się wypowiadać (czytaj "trollować"). Ale tak po prostu przynajmniej raz w tygodniu zerknać co słychać. Przy tak łatwym dostępie... Dziwne. :)

Ja (pomimo tego, że Atari ostatni raz dotknąłem w 1994 roku) nadal zerkam na http://atarionline.pl, bo ciekawi mnie co tam słychać. Sympatia do maszyny mi została i staram się mieć jakieś cień pojęcia pomimo tego, że nie używam zupełnie Atari. Nawet emulator odpalam może 2 razy do roku żeby coś nowego zobaczyć. Ale informacji na temat tego co się dzieje w świecie ośmiobitowego Atari nie będę sobie odmawiał. To nic nie kosztuje i zajmuje tylko chwilkę. Sama przyjemność. :)
[#3] Re: Jakub Głowacki - wywiad
Hehe, fajnie sie czytalo, fajny wywiad...OK Koncowka rzeczywiscie zaskakujaca ;)
[#4] Re: Jakub Głowacki - wywiad
Dobra robota OK
[#5] Re: Jakub Głowacki - wywiad

@Hellena, post #4

Dzieki :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem