Komentowana treść: PowerDev Meeting #5 - pierwsze zdjęcia
[#31] Re: PowerDev Meeting #5 - pierwsze zdjęcia

@flea, post #30

Cóż, macie pecha w takim razie że mieszkacie na takim z..., ;) gdzie nawet sygnał GPS nie dochodzi. ;)
[#32] Re: PowerDev Meeting #5 - pierwsze zdjęcia

@flea, post #20

już 25 września też napisze posta z iPhone

Super! Spróbuj jeszcze z niego wysłać MMS-a bez update softu na ruską crackerską wersję. :) :D


Nie mam nic przeciwko iPhone. Nawet przeciwnie. Od półtora miesiąca zaprząta on 95% moich myśli i wysiłków. :)

Ostatnia edycja: 08.09.08 09:24:56
[#33] Re: PowerDev Meeting #5 - pierwsze zdjęcia

@MinisterQ, post #31

Brak sygnału GPS jest celowe (na dachu osobiście zamontowałam antenę blokująca sygnał). Chodzi o podejście kognitywne.
Niech Mac będzie z Tobą
[#34] Re: PowerDev Meeting #5 - pierwsze zdjęcia

@flea, post #33

To zupełnie tak jak za komuny celowo brakowało papieru toaletowego w sklepach. Rozzzuuumiem. :D

A, i dziękuję. ;)
[#35] Re: PowerDev Meeting #5 - pierwsze zdjęcia

@Kokos, post #17

MDW, po prostu na kolejne musisz trafić. Jesteś na mojej liście do molestowania. ;]

Postaram się ze wszystkich sił. Dziękuję za zaproszenie. :)

Kurcze, od 1994 do do 2003 roku jeździłem na 90% imprez scenowych i na wszystkie większe amigowe (typu AmigaShow, AmigaMeeting). Coś mi się zwaliło w mózgu 5 lat temu i przestałem. Muszę znów zacząć jeździć na ami-imprezy. Co prawda dzisiaj nie przyjeżdza 200-1000 osób jak kiedyś ale ilość nie znaczy jakość. :) Bardzo chętnie przyjadę. Chciałbym żeby to była też okazja do pokazania jakiegoś mojego "cuda", które grzebię od dłuższego czasu (chociaż od ponad miesiąca nie dotknąłem z powodu braku czasu).
[#36] Re: PowerDev Meeting #5 - pierwsze zdjęcia

@MDW, post #32

Spróbuj jeszcze z niego wysłać MMS-a


Spróbuj z każdego innego telefonu napisać posta a szczególnie z mojej motoroli ( nienawidzę jej )
Chociaż nie ma co porównywać bo iPhone to nie telefon.. to jest po prostu Apple... my love w serduszkach

Główna wadą iPhona jest to, że nie zaparzy kawy o poranku. nie można mieć wszystkiego.


[quote]zupełnie tak jak za komuny celowo brakowało papieru toaletowego w sklepach[quote]

Aby bardziej swojsko było oprócz braku GPS schowamy papier toaletowy szykuje się hardcorowa impreza...
[#37] Re: PowerDev Meeting #5 - pierwsze zdjęcia
O rany, nawet tańce na stole bilardowym były! No no! To mnie ominęły ciekawostki...
[#38] Re: PowerDev Meeting #5 - pierwsze zdjęcia

@MinisterQ, post #31

Cóż, macie pecha w takim razie że mieszkacie na takim z..., gdzie nawet sygnał GPS nie dochodzi.


Oj, przyznaj się MiniKju że pomyliłeś Chełmy i pojechałeś do tego na Śląsku.


Ostatnia edycja: 08.09.08 10:54:15
[#39] Re: PowerDev Meeting #5 - pierwsze zdjęcia

@Sir_Lucas, post #38

hihihi q

Ty gapciu.




Ostatnia edycja: 08.09.08 11:00:09
[#40] Re: PowerDev Meeting #5 - pierwsze zdjęcia

@Leander, post #37

Niestety o rurę i Marcika było ciężko. ;]
[#41] Re: PowerDev Meeting #5 - pierwsze zdjęcia

@Kokos, post #40

może był na indywidualnym pokazie u kb
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem