Komentowana treść: Subwar 2050 - recenzja
[#1] Re: Subwar 2050 - recenzja
Jeszcze odnośnik by się przydał...
[#2] Re: Subwar 2050 - recenzja

@recedent, post #1

Do czego?
[#3] Re: Subwar 2050 - recenzja

@mailman, post #2

Sory, dopiero zauważyłem, że trzeba kliknąć na "Subwar 2050", a nie na "recenzji".
[#4] Re: Subwar 2050 - recenzja
Dobra recenzja, fajnie się czyta a co najważniejsze - tekst spełnia swoją rolę w 100%

Dzięki
[#5] Re: Subwar 2050 - recenzja
Fakt - warto czasami odpalić tą grę tylko po to, by poczuć głębię oceanu. Świetna recenzja. brawo!
[#6] Re: Subwar 2050 - recenzja
W dawnych czasach gdy CD32 jeszcze coś znaczyło krążyła taka plotka dotycząca Subwar 2050. Może ktoś jest w stanie ją dzisiaj zdementować albo potwierdzić. Chodzi mi o to, że podobno w wersji dla CD32 ta gra miała teksturowany landscape (dno oceanu). Czy to prawda? Ktoś się orientuje czym wersja CD32 różniła się od wersji dla "normalnych" Amig?
[#7] Re: Subwar 2050 - recenzja

@MDW, post #6

Chodzi mi o to, że podobno w wersji dla CD32 ta gra miała teksturowany landscape (dno oceanu). Czy to prawda?


Z tego co pamietam to to byla roznica miedzy wersja pecetowa a amigowa.
[#8] Re: Subwar 2050 - recenzja

@szuler, post #7

No tak, to na pewno. Ale właśnie krążyły pogłoski, że na CD32 jakoś wykorzystano jej śmieszne dodatkowe możliwości i też dno było teksturowane (czy jakoś inaczej zróżnicowane).
[#9] Re: Subwar 2050 - recenzja

@MDW, post #8

animacje byly dodatkowe tylko
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem