Komentowana treść: CTorrent_GUI 1.22
[#1] Re: CTorrent_GUI 1.22
Pięknie a na MOSa nikt tego nie umie napisać
[#2] Re: CTorrent_GUI 1.22

@Arbuz, post #1

Ale za to macie osiołka czy "cuś" takiego
[#3] Re: CTorrent_GUI 1.22

@Arbuz, post #1

Ale o co znowu chodzi? Przecież dla MorphOS-a są przynajmniej trzy klienty do osbługi protokołu BitTorrent.
[#4] Re: CTorrent_GUI 1.22

@mailman, post #3

Ta ale ja chcę ładne i nie wiechliwe gui a nie jakieś nakładki na przeglądarkę www
[#5] Re: CTorrent_GUI 1.22

@Arbuz, post #4

A, no to proszę się jaśniej wyrażać :D
[#6] Re: CTorrent_GUI 1.22

@Arbuz, post #4

Zainstaluj sobie OS4EMU. Wlasnie sprawdzilem na MOS1.4.5 i dziala bez problemu. Tzn. jeszcze nic nie sciagalem bo nie mam na Ami pliku torenta, ale dpala sie GUI i okno wyboru do pliku podobnie jak na AOS4.
[#7] Re: CTorrent_GUI 1.22

@Andrzej Drozd, post #6

Dzięki zaraz sprawdzę
[#8] Re: CTorrent_GUI 1.22

@Andrzej Drozd, post #6

Sprawdziłem i gui u mnie się nie odpala
[#9] Re: CTorrent_GUI 1.22

@Arbuz, post #8

GUi odpala sie na P2 MOS1.4.5, ale kazde wybranie torrenta powoduje "medytacje aplikacji".
[#10] Re: CTorrent_GUI 1.22

@Norbert, post #9

Ja to nawet nie wiem dlaczego u mnie się gui nie odpala. A jak się nie odpala to nie ma medytacji :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem