Komentowana treść: Sławomir Maguda - wywiad
[#1] Re: Sławomir Maguda - wywiad
Ech ... posiadam oryginalny, sprawny nośnik z grą "Atlantyda" odkupiony kiedyśtam od kogoś, niestety bez instrukcji ... wrrr.
[#2] Re: Sławomir Maguda - wywiad
Wielkie dzięki za rewelacyjny wywiad.
Jak tak patrzę na screeny z gry to w życiu bym nie pomyślał, że to jeden człowiek zrobił.
[#3] Re: Sławomir Maguda - wywiad
Ło. Człowiek orkiestra. Ciekawe z czego dzisiaj żyje. Ja trafiłem tylko na coś takiego: http://www.korinsj.com.pl
[#4] Re: Sławomir Maguda - wywiad

@Kokos, post #3

Dobrze trafiłeś :P
[#5] Re: Sławomir Maguda - wywiad
Tyle FAJNYCH NIEDOKOCZONYCH RZECZY...szkoda.
[#6] Re: Sławomir Maguda - wywiad

@11MASTEr, post #5

Fakt. Przed chwilą pochodziłem sobie w "Caves" - kurcze, w tej grze brakuje tylko dźwięku, paru leveli i całkiem fajna gierka by była.
[#7] Re: Sławomir Maguda - wywiad

@APC74, post #6

Źródła są, programistów nie brakuje....

Ostatnia edycja: 11.09.08 08:00:32
[#8] Re: Sławomir Maguda - wywiad

@Logan, post #7

Wielkie dzięki za wywiad a przede wszystkim za źródełka do gierek ( przydadzą się do mojej kolekcji ).
[#9] Re: Sławomir Maguda - wywiad
które znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie.

Hmm..Pytanie mam.Czy na tej specjalnej stronie mozna spodziewać się innych niedokończonych projektów ??
Czy mógłbym podesłać wczesną alphe gry "Secret of Lighthouse" (Taki nieco biedny klon MYSTa :) którą tworzyliśmy wraz z kumplami?.Ta wersja wykonana była w AMOSie,druga już w C.
[#10] Re: Sławomir Maguda - wywiad

@waldiamiga, post #9

To są projekty pana Magudy. Jeżeli masz jakieś swoje projekty, które chciałbyś upublicznić, zgłoś się do mnie. Obgadamy szczegóły.
[#11] Re: Sławomir Maguda - wywiad

@mailman, post #10

Dobrze,skontaktuję się.
Dzięki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem