Komentowana treść: AMIGIFT 2.0 nadchodzi
[#1] Re: AMIGIFT 2.0 nadchodzi
W sumie to wersja 2.0 beta była tak dawno temu, że pomyślałem że odpuścili sobie rozwój. Ale dobrze wiedzieć, bo swego czasu bardzo dużo rzeczy ściągałem AmigiFTem.
[#2] Re: AMIGIFT 2.0 nadchodzi
przyda się do warezowania ^^
[#3] Re: AMIGIFT 2.0 nadchodzi

@Bagheera, post #2

Nie wiem jak ta wersja, ale poprzednie miały zabezpieczenie przed amigowym warezem (zapewne lista nazw), uniemożliwiające jego ściąganie.
[#4] Re: AMIGIFT 2.0 nadchodzi
Chyab najbardziej wieszajacy sie program jakiego uzywalem...
[#5] Re: AMIGIFT 2.0 nadchodzi

@Lorak, post #4

Bez przesady... nie widziałeś w akcji MorphOS 2.x. ;)

A tak na poważnie to rzeczywiście starsze wersje robiły jaja. Ale już wersja 2.0 beta była całkiem całkiem, choć zdarzały się także zwiechy. Miejmy nadzieję że pełna wersja 2.0 będzie już stabilna.
[#6] Re: AMIGIFT 2.0 nadchodzi

@Lorak, post #4

wiesz,nie chodzi o amigifta ale o komponenty ktore uzywal libsy do hashowania i reszta.sam amigift chodzil ladnie. chociaz nie rozumiem dotad,czemu autor nie da locka na katalog czy to pliki z nodami.Zawsze pisze aby nie modyfikowac czegokolwiek jak jest uruchomiony amigift.
[#7] Re: AMIGIFT 2.0 nadchodzi

@Lorak, post #4

Z tym wieszaniem to faktycznie różnie bywało, zazwycvzaj na minus w/w programu. Ale z dumą mogę dodać, że kiedyś AG tak mi namieszał, że z kilkunastu zasysanych mp3 zrobił automatycznie ładnego mixa (po sekundzie z każdego kawałka). OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem