Komentowana treść: Jeszcze więcej Super Methane Brothers...
[#1] Re: Jeszcze więcej Super Methane Brothers...
Łeeee nie rozumiem o co Wam chodzi w tym newsie Mam OS 4.0 a dźwięk mam i tryb pełnoekranowy też. Co więc daje OS 4.1? Jakież to nowe elementy OS 4.1 dału mi tdźwięk i tryb pełnoekranowy w OS 4.1??? Nic nie rozumiem??
[#2] Re: Jeszcze więcej Super Methane Brothers...
gra jest super, ciekawe czy da grac na Efice pod linuksem, port jest na stronie.

Ostatnia edycja: 12.09.08 23:41:52
[#3] Re: Jeszcze więcej Super Methane Brothers...

@TomK, post #1

Porozmawiaj z autorem portu:

With AOS 4.1 came a beta of MiniGL 2.0, so SDL/GL ports are finally possible.
Here's a couple from us, enjoy!
[#4] Re: Jeszcze więcej Super Methane Brothers...

@mailman, post #3

Oj przepraszam byłem jednak wczoraj strasznie zmęczony i wyszła mi kompletna bzdura. Zdanie Jakież to nowe elementy OS 4.1 dału mi tdźwięk i tryb pełnoekranowy w OS 4.1??? miało brzmieć Jakież to nowe elementy OS 4.1 dału mi dźwięk i tryb pełnoekranowy w OS 4.0???. Czyli że nie trzeba mieć OS 4.1 by mieć dźwięk i tryb pełnoekranowy na OS 4.0 też to jest.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem