Komentowana treść: NoWinED 0.75
[#1] Re: NoWinED 0.75
klasa MUI TextEditor


A cóż to takiego? Czyżby to stworzenie edytora tekstu, tak jak zwykłegu gadżetu dzięki MUI?
[#2] Re: NoWinED 0.75

@Minniat, post #1

Naprawdę nigdy nie słyszałeś o tej klasie? :) Przecież w ostatnich 2 latach wersje tej klasy MUI są co chwilę wypuszczane i trzeba je ciągle aktualizować (np. dla YAM-a). Nie sposób używać AmigaOS/MorphOS i nie zetknąć się z tym elementem systemu. No chyba, że używa się jakeijś prehistorii programowo-sprzętowej...
[#3] Re: NoWinED 0.75

@Minniat, post #1

dokładnie - jest to edytor tekstu w klasie MUI, co prawda ciut zabugowany, ale jest i sporo softu z niego korzysta
[#4] Re: NoWinED 0.75

@wali7, post #3

Bo niestety nie ma niczego lepszego w tym temacie pod MUI.
[#5] Re: NoWinED 0.75

@wali7, post #3

Nie pierwsza to i nie ostatnia zabugowana klasa...
[#6] Re: NoWinED 0.75

@MaaG^dA, post #5

jako programista powinienes wiedziec, ze kazdy program charakteryzuje sie tym ze ma bledy :D
[#7] Re: NoWinED 0.75

@MinisterQ, post #4

Dlaczego TextEditor.mcc jest taki beee? Pomijając bugi, które się od czasu do czasu przewijają, wydaje się być całkiem sympatyczną klasą.
[#8] Re: NoWinED 0.75
Stworzyłem dla NoWinED nowy ekran MUI, rozciągnąłem okno na całą powierznię, zrobiłem "Snapshot" ze standardowego menu okna MUI, ale pamięta mi to tylko do pierwszego restartu kompa. Po restarcie wymiar okna wraca do ustawień domyślnych. Też tak macie? To bug NoWinED czy przegapiłem coś w ustawieniach MUI?
[#9] Re: NoWinED 0.75

@R-Tea, post #8

Ja mam tak, że na ekranie Ambienta powiększam okno, zapisuję jego rozmiar, ale po restarcie i tak wyskakuje rozmiar domyślny. Więc chyba błąd programu...
[#10] Re: NoWinED 0.75

@R-Tea, post #8

nie błąd, a brak dodania jednej linijki w kodzie :)
[#11] Re: NoWinED 0.75

@nelson, post #10

W każdym razie, już podobno poprawiony. ;)
Następna wersja z polską lokalizacją.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem