Komentowana treść: Andrzej Puchta - wywiad
[#1] Re: Andrzej Puchta - wywiad
Mimo słowotoku Pana Puchty fajny wywiad - czekam na kolejne :)
[#2] Re: Andrzej Puchta - wywiad
Ja tam nie widzę słowotoku, wywiad jest dość krótki.
[#3] Re: Andrzej Puchta - wywiad

@Grzegorz Kraszewski, post #2

metafora taka, ironia - jednak jak wspomniałem nie jest źle - wywiady to właśnie taka niewdzięczna lecz uzależniająca robota... Oboje z Benedyktem coś o tym wiemy :)
[#4] Re: Andrzej Puchta - wywiad
dobre o kopiowaniu i pakowaniu, ciekawe ile sztuk musieli "natrzaskać" :)
[#5] Re: Andrzej Puchta - wywiad
Może jakiś wywiad z artim?
[#6] Re: Andrzej Puchta - wywiad
No to sobie nie pogadaliście.. :(
[#7] Re: Andrzej Puchta - wywiad

@arti4-92, post #5

Prędzej wujkiem Fei'a.
[#8] Re: Andrzej Puchta - wywiad

@Kokos, post #7

łęee :P, dla mnie ok, może być smiesznie :P
[#9] Re: Andrzej Puchta - wywiad

@arti4-92, post #8

Dajcie namiary na człowieka ,opiszcie trochę czym się on zajmuje to coś podziałam :P
[#10] Re: Andrzej Puchta - wywiad

@Logan, post #9

fakt, mnie każdy dobrze zna, nie trzeba robić ze mna wywiadów :]
[#11] Re: Andrzej Puchta - wywiad
Rozwaliło mnie ostatnie zdanie:
"Szukajcie też starych gier, bo niektóre są naprawdć fajne mimo słabej grafiki. A dziś można prawie wszystko uruchomić na PC."

Przepraszam, ale czy ten wywiad był przeprowadzony dla redakcji CHIPa? Wtedy by to zdanko pasowało.
Pecet którego posiadam za ChRL nie uciągnie żadnego emulatora Amigi. Po za tym dlaczego miałby to robić? Stare, amigowe gry mogę odpalić na jednej z moich Amig! Amigowiec, który posiada Amigę! Niedorzeczność!

Idę na forum C=64. Powiem im, żeby trochę pograli w stare Commodorkowe gry, bo warto. Pocieszę ich także, że mogą je włączyć na PC.

PS.
Ja też bardzo lubię "Pole Walki". "Legion" mnie denerwował swoim wieszaniem się. Chciałem kupić oryginał, ale w którejś gazecie napisali, że oryginał także się wiesza i zrezygnowałem.
[#12] Re: Andrzej Puchta - wywiad

@Jaszczur, post #11

no ale to nie był przecież wywiad kierunkowy, chciał coś powiedziec to powiedział.
[#13] Re: Andrzej Puchta - wywiad

@Jaszczur, post #11

mam oryginal w wersji 1mb i dziala bez najmniejszych problemow, a gralem w to swojego czasu naprawde sporo.
[#14] Re: Andrzej Puchta - wywiad
Wywiad, że palce lizać. :D Wielkie Dzięki Benedykcie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem