Komentowana treść: SimCoupe 1.2
[#1] Re: SimCoupe 1.2
Łezka się w oku kręci! To był cudowny komp dla mnie (fanatyka Spectrumny). Fajnie, że można go sobie zaemulować i powspominać "stare, dobre czasy"!
[#2] Re: SimCoupe 1.2

@JaCoP, post #1

Niestety pojawił się w nie swojej epoce i pomimo dosyć szerokiej (jak na tamte czasy) reklamy padł tak szybko jak się pojawił. Komercja...
[#3] Re: SimCoupe 1.2
Sam Coupe - komputer który pozwolił nabić pokaźną ilość naiwnych w butelkę.
[#4] Re: SimCoupe 1.2

@C2H5OH, post #3

Myślę, że twórcy bardziej sami się nabili w butelkę. Nie sądzę żeby zysk ze sprzedanych kilku sztuk tej maszyny pokrył 1% kosztów związanych ze stworzeniem i uruchomieniem produkcji.
[#5] Re: SimCoupe 1.2

@C2H5OH, post #3

Sam Coupe - komputer który pozwolił nabić pokaźną ilość naiwnych w butelkę.


Ooo tak, pamietam ten placz redakcji Bajtka ktora to dosc mocno przyczynila sie do "promocji" tego komputerka i tym bolesniej przezyla jego upadek :)
[#6] Re: SimCoupe 1.2

@szuler, post #5

Z tego co wiem to bajtkowy egzemplarz SamaCoupe jest w posiadaniu znanego chyba nam wszystkim Amigowca. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem