Komentowana treść: X-Moto dla MorphOS-a
[#1] Re: X-Moto dla MorphOS-a
Nareszcie i na MOS-ie można w to pograć. :) Fajjjjnie.
[#2] Re: X-Moto dla MorphOS-a

@MDW, post #1

chociaż grafika typowo linuxowa - 24 bity a jakość woła o pomste do nieba
[#3] Re: X-Moto dla MorphOS-a

@rzookol, post #2

Są wyjątki ale jednak generalnie rzeczy biorąc to Linuxa używają bardziej ludzie od programowania i wszystkiego/niczego. Grafików czy animatorów w prawdziwego zdarzenia jest wśród linuxowców bardzo niewiele. Po prostu grafik jest skupiony na czymś innym niż ciągłe grzebanie w systemie. ;) No i lubi jak mu tablet działa. :D ;)
[#4] Re: X-Moto dla MorphOS-a

@MDW, post #3

Zupełnie tak, jakby nie dało się skumać jakiegoś czarnuc...ekhm, windowsowego grafika, który zrobi - jak na linuksowy projekt przystało - wszystko za free. ;)
[#5] Re: X-Moto dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #4

Prędzej Microsoft uwolni źródła Windowsa, niż jakiś porządny "windowsowy" grafik zrobi coś za free. :P Graficy są strasznie łasi na kasę. :)
[#6] Re: X-Moto dla MorphOS-a
Pierwszy raz tę grę widziałem chyba na party Gravity. Który to mógł być rok... chyba 1998. Zawsze żałowałem, że nie mogę jej sobie spróbować na Amidze. No i teraz mogłem. 10 lat na to czekałem w międzyczasie zadowalając się dwoma wersjami na telefony. :) Bardzo sympatycznie się w to gra. Na pierwszy rzut oka działa idealnie. :) Tylko trochę wprawy nie mam i kiepsko mi idzie. Właściwie to już się zniechęciłem. Poza tym nie bardzo mam teraz czas grać. Ale przyjdzie na to czas. :)
[#7] Re: X-Moto dla MorphOS-a
Dostępna jest nowa wersja oznaczona numerem 0.4.2rc2.
[#8] Re: X-Moto dla MorphOS-a

@mailman, post #7

Strona http://xmoto.tuxfamily.org/ jest aktualnie niedostępna. Gdy powróci zapraszam ofce do pokoju ofcomoto (uprzednio należy założyć konto gracza).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem