Komentowana treść: Czarny domek MiniMig
[#1] Re: Czarny domek MiniMig
Nie wygląda to najgorzej, mnie się taki minimalizm podoba. Ciekawe ile producent zawoła sobie za tę chatkę
[#2] Re: Czarny domek MiniMig
obudowa faktycznie schludna, ciekawe ile bedzie kosztowac w przypadku pojedynczych zamowien a ile w hurcie :)
[#3] Re: Czarny domek MiniMig
Ha i z góry jest dziurka na pewno by wyregulować głowice; tylko śrubokrecika nie widze....
[#4] Re: Czarny domek MiniMig
Ladny case, ale przyznam, ze bialy bardziej mi podszedl - bardziej elegancki.
[#5] Re: Czarny domek MiniMig

@Lokaty, post #4

Ale się łatwo brudzi, zwłaszcza, że ma matową powierzchnię.
[#6] Re: Czarny domek MiniMig

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Byc moze, akurat w tym wypadku biala nie jest matowa - posiada jak i czarna, ladny polysk.
[#7] Re: Czarny domek MiniMig

@Lokaty, post #6

Rzeczywiście, nie na wszystkich zdjęciach to widać, ale przyjrzałem się dokładniej i faktycznie - obie są gładkie z połyskiem.
[#8] Re: Czarny domek MiniMig
Ładne - i biała, i czarna. Nawet się postarali. :)
[#9] Re: Czarny domek MiniMig

@Grzegorz Kraszewski, post #7

Idealne do osadzania się kurzu i gromadzenia odcisków palców.
[#10] Re: Czarny domek MiniMig

@GumBoy, post #9

Ale się szybko czyści. Mam np. biały kosz na papiery, pokrywka jest matowa (tzw. piaskowa) i nie da się po prostu zetrzeć kurzu - trzeba umyć.
[#11] Re: Czarny domek MiniMig

@Logan, post #1

Ciekawe ile producent zawoła sobie za tę chatkę


Dużo.
Obudowa kosztuje mniej więcej tyle, co MiniMig w wersji ekonomicznej (tzn. samodzielnie montowany) :(
[#12] Re: Czarny domek MiniMig
Nic nie ujmujac naszym polskim dokonaniom w tym zakresie - obudowa jest mila w odbiorze i sprawia jak najbardziej pozytywne wrazenie. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem