Komentowana treść: RadioScript - kolejna odsłona
[#1] Re: RadioScript - kolejna odsłona
Eee... A na co konkretnie ta "osłona"? ;)
[#2] Re: RadioScript - kolejna odsłona

@APC74, post #1

Miało być odsłona ale można to tłumaczyć jako osłona na mplayera
[#3] Re: RadioScript - kolejna odsłona
Działa całkiem sprawnie. Tak jak poprzednie wersje. :)

Ciekawy jestem dlaczego zniknęła z tej wersji ikonka uruchamiająca skrypt przerywający słuchanie/oglądanie. Oczywiście w CLI działa Ctrl+C ale ikonka też była sympatyczna. :)
[#4] Re: RadioScript - kolejna odsłona

@MDW, post #3

Masz to w buttonie na dole RS-a ale niestety nie zawsze działa. Za to ctrl+c jest niezawodne

Ostatnia edycja: 28.09.08 22:35:38
[#5] Re: RadioScript - kolejna odsłona

@Arbuz, post #4

Nie zauważyłem. Jak wrócę do chatki to zobaczę. Ale tak się zastanawiam w jaki spsób mam nacisnąć buttona skoro GUI jest zamrożony podczas odtwarzania radia/TV?

Ostatnia edycja: 29.09.08 08:06:23
[#6] Re: RadioScript - kolejna odsłona

@MDW, post #5

Ściągnąłeś tą nową wersję? Bo u mnie już nie jest zamrożony. Co więcej jak słuchasz danego radia to możesz przerzucić na inną stację bez zatrzymywania poprzedniego
[#7] Re: RadioScript - kolejna odsłona

@Arbuz, post #6

Ściągnąłem nową i właśnie się zdziwiłem, że okno jest zamrożone, bo wiem, że miało już nie być. Jak wrócę do chatki to jeszcz się upewnię...
[#8] Re: RadioScript - kolejna odsłona

@Arbuz, post #6

to juz dawno mozna bylo zrobic, wystarczylo sobie wpisac RUN przed mplayerem ;p
[#9] Re: RadioScript - kolejna odsłona
Jeszcze raz ściągnąłem podlinkowane w tym newsie archiwum i nie ma przycisku przerywającego radio/TV a GUI podczas odtwarzania jest blokowany. Zerknąłem do "About" i widzę, że jest to wersja 0.46 z 30 lipca 2008. Taka ma być? Coś mi się nie wydaje...

Może ktoś ściągnąć i zobaczyć u siebie?
[#10] Re: RadioScript - kolejna odsłona

@MDW, post #9

Powinno być 0.53 jak jest w opisie na Aminecie ale rzeczywiście jest 0.46. Widocznie albo Zbysiuk coś źle wysłał albo cóś innego.
jakby co to wyślę poprawną wersję. Daj znak tylko.

Ostatnia edycja: 01.10.08 23:33:57
[#11] Re: RadioScript - kolejna odsłona

@Arbuz, post #10

Przepraszam bardzo, przez przypadek wymknela mi sie stara wersja. Natychmiast to poprawie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem