Komentowana treść: PageStream i gry Hyperionu - oferta
[#1] Re: PageStream i gry Hyperionu - oferta
Pojawiła się literówka przy nicku Bąbel powinno być Babel.
[#2] Re: PageStream i gry Hyperionu - oferta
Fajna inicjatywa.. niestety ani gram, ani się bawię w dtp, ale gdyby była możliwość zakupu cubicide w dobrej cenie i dobrym towarzystwie.. to się piszę
[#3] Re: PageStream i gry Hyperionu - oferta

@MaaG^dA, post #2

Poczekaj do gwiazdki, przed świętami z reguły bywają promocje na Cubica. W zeszłym roku załapałem się na takową. Gorąco polecam! Działa pięknie na MOSie2.x (bo MorphED niestety lubi hitować)
[#4] Re: PageStream i gry Hyperionu - oferta

@Marek Szyprowski, post #3

Wiem że działa, bo używam starszej wersji (GedAIX), ale to już dość wiekowa wersja, a nowe wersje tego pakietu wyglądają dość ciekawe.
Pewnie masz rację - trzeba będzie sobie zorganizować prezent pod choinkę... ;)
[#5] Re: PageStream i gry Hyperionu - oferta

@MaaG^dA, post #4

Kilka dodatkowych informacji, dla tych któzy nie zerknęli na forum eXeca:
- Shogo jest niedostępne, pozostałe gry (H2, Q2, FS) dostępne w ilości 9-10 sztuk.
- Zamawiamy Pagestream także w wersji dla MOS.
- Przy 12 osobach zniżka wyniesie 30%.

Pozdrawiam!

Ostatnia edycja: 16.10.08 19:53:14
[#6] Re: PageStream i gry Hyperionu - oferta

@Radov, post #5

Gdybym miał czas się pobawić w amigowanie to PageStreama chętnie bym sobie zamówił. No a tak to niestety kupiłbym go i by leżał. Kiedyś jak będę miał czas to sobie kupię PageStreama i Hollywood i się pobawię. :) A tak swoją drogą to ciekawy jestem co słychać u PageStreama. Czy nowa wersja jest już używalna.
[#7] Re: PageStream i gry Hyperionu - oferta

@Radov, post #5

Kurcze gdyby nie to bezrobocie. Ale pewnie się dopiszę na wersję MOSową. Pasowało by poczekać na nowsze wersje jednak tak mi się zdaje.
[#8] Re: PageStream i gry Hyperionu - oferta
hmm, wychodzi 196.1 zł po dzisiejszym kursie ze zniżką 25% za wersje zwykłą. kupić czy nie kupić oto jest pytanie :)
[#9] Re: PageStream i gry Hyperionu - oferta

@rzookol, post #8

Fajna sprawa, tylko na czym ja mam sobie pograć :(
[#10] Re: PageStream i gry Hyperionu - oferta
Brakuje jeszcze dwóch osób aby zniżka była 30%. Może ktoś jeszcze się skusi?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem