Komentowana treść: Spock - pobierz napisy do filmów!
[#1] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!
Brawo MiniQ. Zaraz testuję. I teraz bierzesz się za BrainWashera?
[#2] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@Arbuz, post #1

Poniekąd, również. ;)
[#3] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!
Oooo! Świetna wiadomość. Z napiprojekt korzystam często. Teraz będę mógł korzystać na Pegaosie. Super, dzięki wielkie!
[#4] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!
Hihi, a mógł Krashi przyjmować uściski. :]
[#5] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@Kokos, post #4

Krashi? lol
On pewnie by skompilował tylko pod MOSa, szowinista jeden. ;)
[#6] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!
Dobra sprawdziłem i działa wyśmienicie. Tylko znowu po angielsku? A gdzie ustawa o ochronie języka polskiego? To taki mały minusik. Ale reszta 5+
[#7] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@Arbuz, post #6

No chłopie, a lokalizacji, która jest w archiwum, nie łaska użyć? ;)
[#8] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@MinisterQ, post #7

Kurka wodna sorki. Za szybki jestem. Dwuklik na "nieikonce" i heja pięć filmów złapałem napisy są i wcale nie myślałem co tam w archiwum siedzi. Sorki. MeaCulpa

Ostatnia edycja: 17.10.08 14:48:30
[#9] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!
Oj coś ten Minister nie lubi OS 4.0 Wersdja natywna zdycha na starcie wypluwając okienko z tekstem na górnej belce: "Inwalid string number! (27)" w środku tekst "Inwalid string number! (25)" i przycisk z tekstem "Inwalid string number! (27)" na który gdy się kliknie to się zamyka i kicha. Dodam że qwersdja z OS 3.x działa OK.
[#10] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@TomK, post #9

Znaczy się, że OS4 jest niedopracowane i nie działa z softem pod OS4
Sorki nie mogłem się powstrzymać

Ostatnia edycja: 17.10.08 16:26:43
[#11] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@Arbuz, post #10

ułomnych miliony, trwających by trwać - sorry ja też nie mogłem się powstrzymać
[#12] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@TomK, post #9

Dlaczego nie lubi ? MiniQ nie jest użytkownikiem OS4 (i nie tylko) więc przy testach zdaje się, że zdaje się na innych betatesterów.. więc jakby coś - to oni dali ciał(k)a
[#13] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@TomK, post #9

Wiem o tym błędzie. Nie widzę problemu w tym by go poprawić (pomimo tego że na chwilę obecną szczerze mówiąc nie wiem z czego wynika), pod warunkiem że będę miał DYSPOZYCYJNEGO testera. Zgłaszasz się na ochotnika?
[#14] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!
Dobra robota. Wielkie dzieki za ten program!!!
Ja moge testowac program pod mosem :D
[#15] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@MinisterQ, post #13

No właśnie z tą DYSPOZYCYJNOŚCIĄ to jestr problem. Czasami jest tak że mam kilka (jeżeli 2 dni to kilka) dni wolnych a czasami roboty po uszy. Jeżeli odpowiada ci 1-2 dni raz na 2 tygodnie to daj znać. Myslę że jednak lepszy rydz niż NIC. Acha ale ja jestem lamer jak chodzi o o programowanie więc wiesz....
A czemy snoopy wyrzuca coś takiego "00140 : Spock_AmigaOS4.exe : FAIL = [exec] FindResident("MorphOS")" w wersji dla OS4.x??


Ostatnia edycja: 17.10.08 23:57:23
[#16] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@TomK, post #15

Jeżeli odpowiada ci 1-2 dni raz na 2 tygodnie

Wystarczy mi godzina, może nawet mniej. Chodzi o to by był człowiek, który zgodzi się na uruchomienie kilku binarek, i będzie mi podsyłał output jaki wyplują. To wszystko.

A czemy snoopy wyrzuca coś takiego "00140 : Spock_AmigaOS4.exe : FAIL = [exec] FindResident("MorphOS")" w wersji dla OS4.x??

To jest część mojego kodu inicjalizującego aplikację (jest wspólny dla wszystkich amisystemów), i jest to normalne zachowanie, którym nie ma się co przejmować.
[#17] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!
Jeśli ktoś chciałby "zaistnieć" na stronie MiniQ - to wypadałoby dodać kilka szotów spocka z os4 czy mosa. Zainteresowani niech ślą na mejl podany na stronie http://amigg.integradesign.org
[#18] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@alpine, post #17

Poszło :)
[#19] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!
Pod tym samym adresem dostępna jest wersja poprawkowa Spocka pod OS4. Poprawka powstała dzięki Andrzejowi Drozdowi. Dziękuję.
[#20] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@MinisterQ, post #19

nie wiem, czy ktoś się odważy zainstalować program wymagający mui na os4.x. Przecież powszechnie wiadomo, że zmniejsza to stabilność całego (tak, pospolity klepaczu kodu) całego systemu os4
[#21] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@rzookol, post #20

Myślę że każdy średniorozgarnięty użytkownik potrafi sobie z tym niewątpliwym problemem poradzić, nie uciekając się do nieużywania programów wymagających MUI, Panie Marchwicki. ;)
[#22] Re: Spock - pobierz napisy do filmów!

@MinisterQ, post #21

Buahaha... Yellow Card! ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem