Komentowana treść: Tobiasz Staniszewski i Bartosz Sierociński - wywiad
[#1] Re: Tobiasz Staniszewski i Bartosz Sierociński - wywiad
OK
[#2] Re: Tobiasz Staniszewski i Bartosz Sierociński - wywiad
Wywiady to fajna sprawa ;) Dzieki i prosim o jeszo wiecej :D
[#3] Re: Tobiasz Staniszewski i Bartosz Sierociński - wywiad
Trochę to smutne tak czytać od kolejnych osób wypowiedzi w stylu: "Amiga? Tak, mam jeszcze w jakiejś szafie/u wujka"...
[#4] Re: Tobiasz Staniszewski i Bartosz Sierociński - wywiad
Małe poprawki - w newsie jest "Eksadra" oraz "Tobiaszem" w podpisie do foty (poinno być "Tobiasz")
[#5] Re: Tobiasz Staniszewski i Bartosz Sierociński - wywiad
Super :D
[#6] Re: Tobiasz Staniszewski i Bartosz Sierociński - wywiad

@recedent, post #3

U mnie takie wypowiedzi też wywołują coś w rodzaju smutku i zadumy. :) No ale nikogo zmusić do używania Amigi się nie da więc wszystko jest ok. Ale zastanawia mnie jedna sprawa o której już pewnie przy okazji jakiegoś wywiadu na pewno wspominałem. Chodzi o to, że nie mogę się czasem nadziwić jak mała świadomość na temat obecnej sytuacji Amigi jest w społeczeństwie post-amigowym. W czasach gdy zdobycie prawie każdej ogólnodostępnej informacji jest kwestią kilku walnięć myszą i poświęcenia temu dosłownie jednej minuty to jest aż dziwne. Trudno mi uwierzyć, że ktoś kto się kiedyś czymś tak bardzo interesował teraz przez 6-10 lat dwa razy do roku nie zerknie na jakąś stronę newsową o Amidze i nie prześledzi chociaż tytułów newsów. Ja z Atari XL/XE pożegnałem się w 1994 roku (gdy kupiłem Amigę 500). Pomimo to czasem wejdę na jakieś atarowe strony zobaczyć co się dzieje. Ponadto odkąd istnieje http://atarionline.pl to nawet uważnie śledzę newsy pojawiające się tam i czasem coś skomentuję. Pomijam już fakt, że raz się nawet na mini-zlocie pojawiłem i zamierzam to powtórzyć. :) No tego od nikogo nie wymagam. Ale żeby nie być ciekawym jak potoczyły się losy czegoś co kiedyś było prawie całym moim życiem? Przy tak łatwym dostępie do informacji. Nie kumam tego. :)
[#7] Re: Tobiasz Staniszewski i Bartosz Sierociński - wywiad

@MDW, post #6

Zgadzam się z Tobą, bo sam podobnie podchodzę do sprawy. Przy okazji pozdrowienia dla chłopaków - kiedyś zrobili parę fajnych rzeczy dla SAF.
[#8] Re: Tobiasz Staniszewski i Bartosz Sierociński - wywiad

@Logan, post #4

Dzięki za wywiad.

Oprócz wspomnianych przez Ciebie błędów, wpadło mi w oko kilka literówek:

W tym samym sklepie, w którym można było nabyc

Wtedy zaczął sie właśnie chaos.

Dema, które krążyły wśrod

Napisalłem chip-tune do intra Tomka

Tak, pewnego dnia wzieliśmy

Pamiętam, że wspólnie myślelismy nad

nie chcieli wierzyć, gdy sie chwaliliśmy

Na użytek rózny

a wraz z nią pojawiły sie

najlepiej świety spokój

Możliwosci kreowania
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem