Komentowana treść: Fury of the Furries - recenzja
[#1] Re: Fury of the Furries - recenzja
Świetna gra i świetna recka ,brawo OK
[#2] Re: Fury of the Furries - recenzja

@Hellena, post #1

Grałem kiedyś trochę w tę gierkę, ale na emulowanym macu po Shapeshifterem ;)

Ale faktycznie, to fajna gierka, a zupełnie o niej zapomniałem. Może kiedys odpalę pod Amigą, bo recenzja mnie na nowo zachęciła. ;)
[#3] Re: Fury of the Furries - recenzja
Super recka - dzięki :D
[#4] Re: Fury of the Furries - recenzja
Ladna recenzja. Mozna bylo dodac jeszcze ze wyszla gra blizniaczo podobna "Pac in time", niestety nie znam jej genezy. Co do muzyki, to nie zgodze sie, gra miala wspaniala jak na tamte czasu muzyke. Dobrze zauwazyl autor, ja tez nie wrocilem juz wiecej do gry po przejsciu, pomimo fajnej zabawy.
[#5] Re: Fury of the Furries - recenzja

@Koyot1222, post #4

Faktycznie była , ale raczej nie na Ami , no i miała mniej leveli :P http://en.wikipedia.org/wiki/Pac-In-Time
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem