Komentowana treść: Uśmiechnij się! Jesteś w ukrytej kamerze!
[#1] Re: Uśmiechnij się! Jesteś w ukrytej kamerze!
No, ciekawe, co na to mój Advent powie
[#2] Re: Uśmiechnij się! Jesteś w ukrytej kamerze!

@skipp, post #1

Może ktoś przetestuje na Amizaduszkach? Maag zawsze kamerę ma... :)
[#3] Re: Uśmiechnij się! Jesteś w ukrytej kamerze!

@madman15, post #2

Kamerkę mam.. ale w laptopie ;)
A tak poważnie - to z kamerką Labtec webcam pro program niestety nie działa.. nawet jej nie wykrywa (poseidon zresztą też ma z tym duży problem...). Tak więc - sprzęt leżeć sobie nadal będzie w pudełku czekając na lepsze czasy...
[#4] Re: Uśmiechnij się! Jesteś w ukrytej kamerze!

@skipp, post #1

No i to by było na tyle, MorphOS + Poseidon nawet nie jest świadomy że Adventa podpiąłem :-/ A co za tym idzie, Sonix jest dla mnie bezużyteczny... No ale warto było spróbować
[#5] Re: Uśmiechnij się! Jesteś w ukrytej kamerze!

@skipp, post #4

A w prefsach Poseidona w message log coś pisze ?
[#6] Re: Uśmiechnij się! Jesteś w ukrytej kamerze!

@skipp, post #4

Ja mam kamerkę którą Poseidon wykrywa poprawnie, ale ten program jej nie obsługuje
[#7] Re: Uśmiechnij się! Jesteś w ukrytej kamerze!

@Drako^lM, post #5

A jednak, nie doceniłem Poseidona Pisze, że "New device 'USB20 Camera' at port 1. Very nice." LOL :D

W szczegółowych informacjach większość zmiennych to "Vendor Interface (0) / 255 (Vendor)", tak więc podejrzewam, że potrzebny byłby konkretny sterownik do tego sprzętu (teoretycznie jest to Advent, ale faktycznie - Microdia - pierwszy raz słyszę tą nazwę :))

Szkoda, że póki co nic wiecęj z tym nie mogę zrobić, Sonix ignoruje tą kamerę...



Ostatnia edycja: 07.11.08 20:01:12
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem