Komentowana treść: C&A Fan #3
[#1] Re: C&A Fan #3
A właśnie niedawno sobie przypomniałem o tym magazynie i pomyślałem, że już pewnie brakło motywacji na ten numer...
A jednak się pomyliłem... ;)
[#2] Re: C&A Fan #3

@Adam_K, post #1

Dobra robota. Bardzo fajna lektura, szacun i prospekt.

Miło poczytać trochę przyjemnej publicystyki. Zastanawiam mnie tylko dlaczego taki np. raport z party Riverwash skupił się tylko na scenie C64? Scena jest już przecież tak wyludniona (jeśli w ogóle istnienie :), parties jest już tak mało, że wprowadzanie jeszcze takich "podziałów" nie ma żadnego sensu.

ps. i jeszcze mała literówka w menu "NOT"Ami.
[#3] Re: C&A Fan #3
Nie używajcie polskich serwerów wymiany plików bo są takie potem takie jaja że trzeba czekać zanim pojawi sić link albo wywala rozszerzenie z nazwy.

Tu nieco lepszy link:
C&A Fan #3 z YouSendIt.com
[#4] Re: C&A Fan #3
Wielkie dzieki! Nowy numer C&A Fan zapowiada sie smakowicie, aż szkoda go czytać na ekranie monitora. Koniecznie musze go rzucic na drukarke (chocby w odcieniach szarosci ;)). Wspaniała robota! Oby tak dalej!
[#5] Re: C&A Fan #3
Dzieki!
[#6] Re: C&A Fan #3
Dla pseudoamigowca, jak ja, niewiele ciekawego w tym numerze, chociaż artykuły o C-64 przeczytałem z zainteresowaniem na zasadzie pewnej egzotyki. Szkoda tylko że przegląd aktywności grup scenowych w dość minorowym nastroju, na to jednak redakcja niewiele może poradzić. Tekst o LhA to natomiast chyba jakiś odgrzewany kotlet...
[#7] Re: C&A Fan #3
mnie się ten numer bardzo podoba. Szkoda że redakcja nie poczekała z wydaniem numeru po party X'2008. Bo to co tam się działo w dziedzinie produkcji zrywa kask razem z głową. Ale może w przyszłym numerze ...

Oczywiście dla redakcji szacunek i respekt.
[#8] Re: C&A Fan #3

@Grzegorz Kraszewski, post #6

Bez przesady. Wiecej w Tobie Amigowca niz w jakimkolwiek kotlecie o LHA. Ale o LHA tez chetnie poczytalem, choc pod koniec sie troche znudzilem, bo...przerabialem to juz troche czasu temu. Tak czy inaczej artek jest fajna szkółką dla Wszystkich i moim zdaniem powinien byc umieszczony takze na PPA.
Ale tak naprawde, jeszcze nie doczytytalem calego numeru, bo nie lubie "jechac" po lebkach czytajac gazete, tylko czasem na przymus czytam od deski do deski ;). C&A Fan jest gazeta, kontynuacja C&A, pelna para. Gratulacje. Ogolnie jednak skupiam sie na C64. Swietnie ze wraz z magazynem, zostala dolaczona dwustronna dyskietka w D64. Ciekawy artek o Pani ktora dziala na scenie C64 (i takze duzo wspomina o Atari). Swietne gry 1k. Boulder Dash mnie rozwalil, reszta tez jest ok, np. klon Skobana. Szkoda ze odpalalem to wszystkio na FrodoWOS pod AOS4...powinienem wyciagnac Komcia, kabelek, podlaczyc do Ami i przekopiowac po prostu na dyskietke...
[#9] Re: C&A Fan #3
Dziękuję za następny numer !
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem