Komentowana treść: Amiga Future 75
[#1] Re: Amiga Future 75
Jak za starych dobrych czasów, do czasopisma amigowego dołączona płytka z pełną (nawet niezłą) grą.
[#2] Re: Amiga Future 75

@Koyot1222, post #1

Za starych dobrych czasów, to pełnych wersji raczej nie dołączano.

Aczkolwiek płytka i tak była rarytasem, bo nie każdy miał dostęp do Internetu, czy giełdę komputerową w pobliżu.

Ostatnia edycja: 05.11.08 11:36:27
[#3] Re: Amiga Future 75

@GumBoy, post #2

eee, dlaczego, mam nadal kilka fajnych płytek z Amiga formatow, Acsow i Amiga magazynów na których są pełne wersje gier, a nawet bardzo przydatnych mi w tamtym czasie programów. Z drugiej strony wtedy nie miałem netu i zebranie na płytkach twórczości scenowej było naprawdę super sprawą.
[#4] Re: Amiga Future 75

@Koyot1222, post #3

Napisałem "raczej nie dołączano". Sam mam kilka pełnych wersji w ten sposób zdobytych, jednak olbrzymia większość cover dysków nie posiadała takich rarytasów.

ACS na przykład zaczął zamieszczać pełne gry pod koniec swojego żywota.
[#5] Re: Amiga Future 75

@GumBoy, post #4

Do każdej płyty Aminet zamieszczano pełną wersję gry lub programu.
[#6] Re: Amiga Future 75

@Minniat, post #5

Nie wydaje mi się, żeby seria Aminet CD była cover dyskami.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem