Komentowana treść: Fightin' Spirit - recenzja
[#1] Re: Fightin' Spirit - recenzja
Próbowałem zainstalować wersję CD32 za pomocą WHDLoad - niestety bez skutku. Gra wymaga ROMu 3.1 z A1200 w pliku, w Devs:kickstarts, w jakiejś przedziwnej wersji ( 40068 ). Ja posiadam ten ROM w wersji 40.68 i gra go nie "honoruje". Zastanawiam się co z tym fantem zrobić - odpalić jakiś HEX-edytor i "podrasować" wersję posiadanego ROMu - czy co? Jakieś pomysły?

Ostatnia edycja: 10.11.08 23:53:57
[#2] Re: Fightin' Spirit - recenzja

@APC74, post #1

Może to poprostu slave nie zna Twojej wersji gry?
Skontaktuj się z autorem lub spróbuj z inną.

*chrząk* kgwhd *odchrząk*
[#3] Re: Fightin' Spirit - recenzja

@5h00n4y, post #2

Jak to "nie zna"? To ile wyszło wersji tej gry dla CD32?
[#4] Re: Fightin' Spirit - recenzja

@APC74, post #3

> Jak to "nie zna"?
Gdyż autor slave'a o niej nie wie, ergo, nie napisał dla niej supportu, ergo, slave o niej nie wie. ;)

> To ile wyszło wersji tej gry dla CD32?
Nie mam zielonego pojęcia.
Ale sugeruję się przykładami innych gier, kiedy to pozornie identyczna wersja wydana przez kogoś innego, miała mały szczegół zmieniony w kodzie który uniemożliwiał jej poprawną identyfikację.

PS: Mam dalej chrząkać żebyś sprawdził te pare magicznych literek w google, czy znalazłeś już odpowiedni adres? ;)
[#5] Re: Fightin' Spirit - recenzja

@5h00n4y, post #4

Znam stronę KillerGorilly. ;) Ale tam jest instalka tylko dla wersji AGA. Trudno, pozostaje mi się męczyć pod Asimowskim emulatorem CD32.
[#6] Re: Fightin' Spirit - recenzja

@APC74, post #5

Naprawdę warto dla tych kilku ścieżek muzycznych? ;)
Ja bym się nie męczył.
[#7] Re: Fightin' Spirit - recenzja

@5h00n4y, post #6

Zaraz, chwila - to installer nie kopiuje na HD ścieżek audio z płyty? Przyznaję, że tego nie sprawdziłem w trakcie instalacji - jakoś tak założyłem, że skopiuje mi wszystko. Ale jeżeli tego nie robi, to ta instalacja faktycznie jest bez sensu. Chciałem sobie tę grę zainstalować na HD, żeby między innymi chronić sfatygowaną już odrobinę płytę, ale bez tracków audio... To już chyba dam sobie z tym spokój.
Dzięki.
[#8] Re: Fightin' Spirit - recenzja

@APC74, post #7

WHDLoad? Nie no, co Ty, pewno że nie. Niestety... :(
Pytałem kiedyś Wepla czy byłoby to możliwe, jeśli by nawet moc Amisi by na to pozwoliła - za dużo roboty.

A czy ten wbudowany w grę? Raczej wątpię.
Ale powinna być mozliwość grania z HD + muzyka z CD, nie?
Chyba...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem