Komentowana treść: Word Me Up XXL 1.1
[#1] Re: Word Me Up XXL 1.1
Bardzo ciekawi mnie jak dużo sztuk czegoś takiego może się rozejść w amigowym środowisku. Spróbuję zgadnąć... 5? Może 7? A może to będzie taki amigowy Little Big Planet czy Halo 3 i rozejdzie się 12 sztuk?! ;)

Bez sensu wypuszczać komercyjne gry dla amigowych systemów. Na tym się i tak nie zarobi. Takie rzeczy robi się dla przyjemności. Płatna wersja sprawi tylko to, że mniej ludzi w to będzie grało.

Ostatnia edycja: 12.11.08 11:55:35
[#2] Re: Word Me Up XXL 1.1
Strona www gry, to jakaś taka uboga jest - kliknięcie na jakimkolwiek linku kończy się komunikatem "Dokument nie istnieje"...

EDIT: Dobra, już wiem o co biega - link z newsa wyprowadził mnie "na manowce". ;)

Ostatnia edycja: 12.11.08 12:48:43
[#3] Re: Word Me Up XXL 1.1

@MDW, post #1

Płatna wersja sprawi tylko to, że mniej ludzi w to będzie grało.

Dokladnie.
[#4] Re: Word Me Up XXL 1.1

@MDW, post #1

@MDW nie zgadzam się z Tobą. Jest wersja demo która zawiera 4 poziomy. Każdy zainteresowany może sobie pograć nim zdecyduje o kupnie. 10 sztuk to 250 euro. Wydaje mi się, że tyto całkiem niezła kasa jak na pracę po godzinach w wolnych chwilach itp. Gdybym umiał programować pewnie sam bym się w coś takiego pobawił.




Benedykt Dziubałtowski.

[#5] Re: Word Me Up XXL 1.1

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

...ale jak sciagnac to demo?
Chetnie zrobie recenzje tych 4 poziomow i zalacze screeny.
[#6] Re: Word Me Up XXL 1.1

@Andrzej Drozd, post #5

Faktycznie, ze strony autorów wyparowało, ale jest na OS4 Depot. Czekamy na recenzję. :)
[#7] Re: Word Me Up XXL 1.1

@mailman, post #6

"Comienza de nevue"...widocznie blodynce przeszkadza jakis loczek...(czyli samochodem juz nie pojedzie), ale po co chodzi po torze olimpijskim...to juz tylko sam szef wie...chyba wybiore innego bohatera, bo cos widze ze trudno byc kobita w tej grze...

Bynajmniej to nie bedzie wstepniak do gry, ale...ale, ale...w co ja sie wladowalem. Mam biegac.........fin del juego :P
[#8] Re: Word Me Up XXL 1.1

@Andrzej Drozd, post #7

Listo?

Tak czy inaczej to nie Chaos Engine, ani nie Tomb Raider. Zastanowie sie o co chodzi w tej grze. Tak czy inaczej to tez nie wakacje. Ale bohaterowie niezle staraja sie biegac po torze wysciowym, dla sprinterow. ;)
Mam tylko nadzieje ze w drugiej planszy obedzie sie od jakiegos...kolejnego toru wyscigowego w...AMOSie? :)

Ostatnia edycja: 14.11.08 12:11:14
[#9] Re: Word Me Up XXL 1.1

@mailman, post #6

Mailman...czy moglbym to odwolac? Ja lubie gry nawet najbardziej ekstrmalne, ale cycata i tega laska, chodzaca po torze, to nie dla mnie...nadodatek zawiesila mi AOS4 - a to juz jest rzadko spotykane...RATUJCIE!!!

Ostatnia edycja: 14.11.08 12:31:03
[#10] Re: Word Me Up XXL 1.1

@Andrzej Drozd, post #9

No dobra...to bedzie pierwsza moja "zla" recenzja...
[#11] Re: Word Me Up XXL 1.1

@Andrzej Drozd, post #10

Bez tej twojej mini recenzji też można było się spodziewać że to jakiś crap.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem