Komentowana treść: OWB 2.14
[#1] Re: OWB 2.14
OWB zaczyna obrastać w piórka! Jak miło. A ja ciągle czekam na nową wersję Sputnika, niektóre jego błędy są tak denerwujące, że szkoda gadać...
[#2] Re: OWB 2.14

@skipp, post #1

Jeszcze trochę poczekasz (info od Marcika zdobyte z trudem i znojem na Amizaduszkach)... niestety.
[#3] Re: OWB 2.14

@recedent, post #2

Może dlatego, że nowy sputnik będzie całkiem innym, nowym tworem ? ;)
[#4] Re: OWB 2.14

@deez, post #3

ruski sprzęt :]
[#5] Re: OWB 2.14

@recedent, post #2

Jest jakas opcja, zeby OWB na MorphOS odpalic? Mam OS4emu, ale jeszcze nic nie udalo mi sie uruchomic...
[#6] Re: OWB 2.14

@skipp, post #5

nawet jak sie komus uda odpalic OWB to i tak bez roadshow nie bedzie dzialal.
[#7] Re: OWB 2.14

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

A co, jest przywiązany do konkretnego stosu TCP/IP?
[#8] Re: OWB 2.14

@GumBoy, post #7

No właśnie? Mnie się wydawało, że wymaga Cairo, a nie konkretnego stosu.
[#9] Re: OWB 2.14

@mailman, post #8

tak teraz tez Cairo, na mysli mialem starsze wersje, ktore dzialaja jeszcze na SDL zreszta calkiem dobrze.
[#10] Re: OWB 2.14

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

Czyli te starsze wymagają konkretnego stosu TCP/IP?
[#11] Re: OWB 2.14

@GumBoy, post #10

strony wczytuja sie na tym ktory jest w systemie. moze wymagaja natywnego, ale innego stosu TCP/IP nie ma, a nowe wersje OWB i tak nie dzialaja na AmigaOS 4.0.
[#12] Re: OWB 2.14

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #11

Ja o czym innym. Napisałeś, że nawet jak ktoś odpali OWB pod OS4Emu, to i tak bez Roadshow nie będzie działał. A przecież pod MOSem są dostępne inne stosy.
[#13] Re: OWB 2.14

@GumBoy, post #12

no to bez obejscia tez SDL raczej nie bedzie dzialac.
dla tego nie jest potrzebne OS4Emu a i tak nie dziala
http://strohmayer.org/download.php/OWB_m68k.lha

Ostatnia edycja: 19.11.08 05:45:38
[#14] Re: OWB 2.14

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #13

Ale ja nie twierdzę, że będzie działać. Twierdzę tylko, że przyczyną niedziałania nie będzie brak stosu Roadshow.
[#15] Re: OWB 2.14

@GumBoy, post #14

do tej pory nie twierdziles tylko pytales, a ja wyraznie wczesniej napisalem nawet jak sie komus uda odpalic, bo odpalenie to jedno, a dzialanie to drugie.
[#16] Re: OWB 2.14

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #15

Pytanie było retoryczne.

Wyraźnie napisałeś, że nawet jak się odpali, to działać nie będzie bez tego konkretnego stosu i chciałem to wyjaśnić.
[#17] Re: OWB 2.14

@GumBoy, post #16

napisalem tak, bo tak jest na OS4, jeszcze nikt o tym nie wspominal, a watpie zeby komus chcialo sie to sprawdzac. jak juz chciales cos wyjasniac to trza bylo pisac konkretnie, a nie owijac w bawelne jakbys szukal zaczepki.
[#18] Re: OWB 2.14

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #13

co do nie dzialania pod MorphOS wersji OWB 68k przypomnialo mi sie, ze nie SDL jest problemem, ktore zreszta jest wkompilowane, bo gry z OS3 na SDL pod MorphOS dzialaja, a ixemul.library.
[#19] Re: OWB 2.14

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #17

> napisalem tak, bo tak jest na OS4,

Odpowiadając na komentarz Skippa, który pytał o MOSa, a nie o OS4 i nigdzie nie pisząc że mówisz o OS4. Nie dziw się, że tak, a nie inaczej wypowiedź została zrozumiana.


Zresztą nie tylko ja zrozumiałem w ten sam sposób Twoją wypowiedź. Zobacz post Mailmana.
[#20] Re: OWB 2.14

@GumBoy, post #19

wlasnie widze nawet nigdzie nie napisalem, ze tylko starsze wersje OWB wymagaja konkretnego stosu.
[#21] Re: OWB 2.14

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #20

A jest tak?
Przywiązanie przeglądarki (najlepszej dostępnej ponoć zresztą) do konkretnego stosu, to porażka.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem