Komentowana treść: Syntax 2008 - wyniki i produkcje
[#1] Re: Syntax 2008 - wyniki i produkcje
O. I wreszcie Kokos będzie miał blisko :)
[#2] Re: Syntax 2008 - wyniki i produkcje
animacja z logo commodore spadajacym na ufoka jest naprawde smieszna :D
[#3] Re: Syntax 2008 - wyniki i produkcje
Disaster Area - System of Sound swietne demo w starym klimaci poklon za muzyke i klimat oraz dopasowanie jej do efektow !!
jak na tak mala liczbe dem 2 demka na Amiske to sporo !!!

Green and Gold to chyba demo robione Demo Makerem ?? :) widze po obiektach i efektach ;D

Amiga RuleZ !!!

Ostatnia edycja: 16.11.08 20:48:12
[#4] Re: Syntax 2008 - wyniki i produkcje

@HOŁDYS, post #3

Jako że niema jeszcze na ppa news'a a na forum niema co śmiecić. To ja jeszcze dodam że odbyło się kilka dni temu party kindergarden 2008. Na którym wystawiono także produkcję na Amigę. Jak na razie dostępne jest intro 40k grupy Supergroup (które zajęło pierwsze miejsce w combined 64k. Sama produkcja jak na możliwości Britelite jest kiepska owszem klimat i muzyczka jest w porządku ale jak na XXI w. efekty z obracanym sześcianem i torusem są troszkę śmieszne. tym bardziej że sam coder jeszcze parę miesięcy temu udowodnił całemu światu że lekko rozbudowana Amiga 500 może ruszyć teksturowane scenki... no ale...

Z amigowych akcentów należy wymienić także i4k grupy Loonies niestety te już jest kodowane na grzybnię... oraz trzecie miejsce grupy Ephidrena - Could have been done in 5K w demo compo. Niestety nie jestem w stanie napisać na jaką platformę, a w sieci nie potrafię nic więcej znaleźć na temat tej produkcji.
[#5] Re: Syntax 2008 - wyniki i produkcje

@jimiche, post #4

oraz trzecie miejsce grupy Ephidrena - Could have been done in 5K w demo compo. Niestety nie jestem w stanie napisać na jaką platformę, a w sieci nie potrafię nic więcej znaleźć na temat tej produkcji.

Linux i Windows.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem