Komentowana treść: Chris Young - wywiad
[#1] Re: Chris Young - wywiad
Fajnie, że na PPA ukazują się wywiady z takimi ludźmi jak Chris Young. Wielkie dzięki Deftronic.
[#2] Re: Chris Young - wywiad

@APC74, post #1

Spoko, nie ma sprawy. Podziękowania za przygotowanie wywiadu należą się też Mailman'owi, który sporo się przy nim napracował.

[#3] Re: Chris Young - wywiad
Znowu krypciocha jakaś, prawda Krashan? ;)
[#4] Re: Chris Young - wywiad

@Deftronic/..., post #2

Mailman to taki działający z ukrycia dobry duch ;)
Dzięki za wywiadzik OK
[#5] Re: Chris Young - wywiad

@Logan, post #4

No mówiłem, że wirtualna świadomość. ;) Na party nie jeździ.. Pewnie też ma dalekoooo. ;]
[#6] Re: Chris Young - wywiad

@Logan, post #4

Zgadzam się z tym co napisał LOGAN. Malman sorry musisz żyć wiecznie :)



A wywiad ciekawy.



Benedykt Dziubałtowski

[#7] Re: Chris Young - wywiad
Deftroniku, mieszkasz chyba w UK z tego co wywnioskowalem, wiec angielski znasz biegle... Moze uda Ci sie jeszcze przeprowadzic jakis ciekawy wywiad, np z ludzmi z Sensible Software albo Team17 gdyby tylko starczylo Ci sil i czasu na ich szukanie...

Gratulacje dla wywiadujacego i tlumaczacego OK
[#8] Re: Chris Young - wywiad

@Lorak, post #7

Właśnie rozchodzi się o te siły i czas :). Poza tym stosunkowo niedawno ukazały się obszerne wywiady z ludźmi z Sensible Software, Team 17, Psygnosis w angielskim piśmie Retrogamer. Nie wiem czy byli by zainteresowani (wątpliwa sprawa). Raczej odesłano by mnie do lektury tego pisma... Jednak parę wywiadów jest jeszcze szykowanych w najbliższej przyszłości. Zobaczymy jak się sprawy potoczą.
[#9] Re: Chris Young - wywiad
Dobra robota Jacek! Tak trzymać! OK
[#10] Re: Chris Young - wywiad

@TCD, post #9

Thx! :) Czas zabrać się za kolejny...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem