Komentowana treść: MPlayer 1.0 (svn 09.11.2008)
[#1] Re: MPlayer 1.0 (svn 09.11.2008)
Dlaczego nikt się nie podnieca tym MPlayerem? Żadnego komentarza. Przecież jest wypas na maxa. :) To kolejny (po Blenderze) program przy którym będę miał z zachwytu zawsze gdy pojawi się nowa wersja i będzie tego warta. A tak przy okazji - Blender od lipca nie był ruszany. Wyszły kolejne dwie wersje (2.48 i 2.48a), a na MOSa nadal jest 2.47. :(
[#2] Re: MPlayer 1.0 (svn 09.11.2008)

@MDW, post #1

Właśnie, może poprawili robienie operacji logicznych na obiektach... Chciałem zrobić w prostokątnym pudełku dziurę w kształcie tekstu - masakra. Pegasos liczył mi to 8 minut, a i tak przenikanie brył nie zostało wyliczone poprawnie (dziurawe ścianki itp.)
[#3] Re: MPlayer 1.0 (svn 09.11.2008)

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Kiedyś ktoś mi mówił, że operacje logiczne (właśnie na przykład wycinanie dziury w obiekcie innym obiektem) we wszystkich programach 3D działa bardzo "średnio". Trzeba mieć duże doświadczenie i zachować bardzo restrykcyjne zasady żeby to wyszło poprawnie. Nawet takie kolosy jak 3D Max czy Maya podobno kaszanią to mocno. Nawet jakieś dodatkowe pluginy wyszły, które robią to już dużo lepiej niż standardowe opcje tych programów.
[#4] Re: MPlayer 1.0 (svn 09.11.2008)

@MDW, post #1

Pomyliłem się. Na MorphOS jest Blender 2.46. Tak więc już trzech wersji (2.47, 2.48, 2.48a) nie mamy. :(
[#5] Re: MPlayer 1.0 (svn 09.11.2008)

@MDW, post #3

TRUE. Dlatego lepiej używać innych technik.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem