Komentowana treść: Amigowa prehistoria
[#1] Re: Amigowa prehistoria
Cudowna lektura! Ale sam artykul juz troche stary :)
[#2] Re: Amigowa prehistoria
Ciekawe, ciekawe. Ja zaczynałem od kick 2.05.



Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: Amigowa prehistoria

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

ja od 1.2, pamietam ze ramdysk przyjmował pliki do 256 kb, nie bylo shella a ami miala klawiaturę niemiecką
[#4] Re: Amigowa prehistoria

@rzookol, post #3

Rzook - miałem dokładnie taki sam start :)
[#5] Re: Amigowa prehistoria

@rzookol, post #3

1.3 rulez :)
[#6] Re: Amigowa prehistoria
“PDT” implies that AmigaOS has been written on the US West Coast - in the California office of Commodore
Co za gość, normalnie regularne śledztwo. Swoją drogą, oto mamy już elektroniczną odmianę archeologii. ^^

W artyule wspomniano też pośrednio o Say. Pamiętam jaki to był szok - komputer mówi! Czuło się ducha science fiction wchodzącego pod strzechy, a teraz jest milion różnych kosmicznych gadżetów na które mam po prostu zlewę.

Moje zaś początki to jakoś tak 1991 / 1.3
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem