Komentowana treść: The Trap Door - recenzja
[#1] Re: The Trap Door - recenzja
Pamiętam. Do teraz uważam gry na Spectruma za najlepsze w historii jeśli chodzi o miodność. Trap Door nadal przyciąga moją uwagę i czasem odpalam mojego Timexa i przechodzę te lochy od początku :D
[#2] Re: The Trap Door - recenzja
Bardzo fajnie sie to czytalo, wielkie dzieki :)
[#3] Re: The Trap Door - recenzja
Jedna z tych gier w którą - po opisie w Bajtku - miał ochotę człowiek zagrać, a która niestety nie ukazała się w wersji na Atari. Dzięki za przypomnienie o niej. Czas wreszcie w to zagrać.
[#4] Re: The Trap Door - recenzja
Niestety, nadszedł ten czas, kiedy amigowe klimaty przestały dostarczać jakichkolwiek bodźców. Tylko zachowawcze dreptanie w kółko. Po raz setny recenzje tytułów sprzed ćwierć wieku (nie muszą być amigowe - na bezrybiu przejdzie wszystko) i po raz sto pierwszy dyskusja ciągle tych samych, zeszłowiecznych problemów z 15 letnim sprzętem. Po co, skoro to wszystko już było?
[#5] Re: The Trap Door - recenzja

@Daclaw, post #4

Nie da się ukryć że to prawda, ale po pierwsze primo: cały świat składa się z tego co już było, a po drugie: Twój komentarz też już w podobnej formie był pisany przez innych
[#6] Re: The Trap Door - recenzja

@Daclaw, post #4

Mógłbym podać przynajmniej kilka powodów "po co", lecz wyciągnę tylko jeden - wydawało mi się, że kolega jest świadomy iż Amiga to raczej przeszłość, ale jeżeli wszystko już było, to proszę nas czymś zaskoczyć i przygotować jakieś aktualne teksty: recenzje gier, programów, sprzętu. Z wielką przyjemnością je opublikujemy.
[#7] Re: The Trap Door - recenzja

@mailman, post #6

Dokładnie. Ja też chętnie przeczytam recenzje amigowych nowości. Sklepowe półki uginają się od nowych tytułów...
[#8] Re: The Trap Door - recenzja

@mailman, post #6

Nieeee..., ja poutyskiwać chciałem tylko.
[#9] Re: The Trap Door - recenzja

@Daclaw, post #4

Jak dla mnie aktualnie nie powstaje nic godnego uwagi na żadne platformy sprzętowe łącznie z konsolami. W sumie wszystko co było ciekawe powstało już dawno na Spectrum lub Amigę i trudno się dziwić że nadal wywołuje to chęć dzielenia się wrażeniami. Bo aktualne gry dostarczają wrażeń na parę minut.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem