Komentowana treść: Pierwsze gry z DanLab Games
[#1] Re: Pierwsze gry z DanLab Games
Ciekawe czy te płatne gry będą portować?
Ten Jammin' racer wygląda całkiem fajnie.
[#2] Re: Pierwsze gry z DanLab Games
Bardzo sympatycznie te gry są zrobione. Ładnie działają, oprawa graficzna jest na poziomie. "Video Poker Solitarus" mnie nie zainteresował, bo nie grywam w karty. Ale "Marble Solitarus" bardzo mi się spodobał. Wiele lat temu w wersję plastikową tej gry się zagrywałem. Miałem własne metody na dojście do końca. Bardzo lubiłem tę grę i teraz chętnie sobie ją przypomniałem.

Oto przepis na sukces w "Marble Solitarus" w 31 krokach:
http://www.stavanger-guide.com/pegged.txt
:)

Ostatnia edycja: 30.11.08 02:17:06
[#3] Re: Pierwsze gry z DanLab Games
Co prawda gry bardzo proste, ale mimo to dobrze że coś w sprawie wydawania softu na MorphOS się "rusza"...

Edit: chociaż trochę szkoda, że jeszcze nie ma oficjalnego działu MorphOS na stronie firmy.

Edit 2: Tak przejrzałem sobie gry, i jakby wydali któregoś mini-golfa, Jammin' Racer, Argonaut czy Creepy Mines, to prawdopodobnie bym kupił. Mam nadzieję że na Video Pokerze czy "Samotniku" nie skończą.


Ostatnia edycja: 30.11.08 10:01:36
[#4] Re: Pierwsze gry z DanLab Games

@Leon, post #1

Nastapna grą bedzie: mini golf

Co do Jammin Racer to nie zobaczymy go raczej na mosie . Gra jest za bardzo zależna od OSX .
[#5] Re: Pierwsze gry z DanLab Games

@Drako^lM, post #4

sa dwa mini golfy to pewnie ten islands cukierkowa ma grafike i nie za duze wymagania, wyglada lepiej od neverball, a chodzi szybciej. najbardziej podoba mi sie argonaut ma fajna muzyke, na poczatku wydaje sie nudny ale pozniej robi sie goraco
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem