Komentowana treść: VmwAROS 1.0
[#1] Re: VmwAROS 1.0
takich jak obsługa amigowych aplikacji skompilowanych pod procesory linii 68k

tzn mogę w shellu arosa napisac "dir" i programik dir 68k pokaze mi zawartosc tego katalogu ?
[#2] Re: VmwAROS 1.0

@rzookol, post #1

Nie. Mozna tylko odpalać programy z ikon - odpowiednio spreparowanych za pomocą skryptu AmiBridge
[#3] Re: VmwAROS 1.0

@FOrest, post #2

to tak, jakby nic nie bylo
[#4] Re: VmwAROS 1.0

@rzookol, post #3

Po prostu jest UAE.
[#5] Re: VmwAROS 1.0

@rzookol, post #3

Tak jak Ty bys chcial, na x86 nie bedzie nigdy.
[#6] Re: VmwAROS 1.0

@FOrest, post #2

Lepszy rydz niż nic. Zawsze to jakaś automatyzacja ułatwiająca życie. Programy pod 68k nie są celem tylko etapem przejściowym zanim AROS dorobi się własnej biblioteki programów z każdej dziedziny. :)
[#7] Re: VmwAROS 1.0
Dlaczego z AROSem zawsze muszę mieć "pod górkę"? :( Ściągałem archiwum 3 razy. 2 pierwsze zatrzymywało się na 99%. Za 3 razem ściągnęło się do końca, ale nie udało mi się go rozpakować - "Data error in 'VmwAROS Live 1.0vmwaros-pc-i386.iso'. File is broken" Komuś się udało to iso ściągnąć prawidłowo?
[#8] Re: VmwAROS 1.0

@APC74, post #7

mi
[#9] Re: VmwAROS 1.0

@rzookol, post #8

Z którego serwera?
[#10] Re: VmwAROS 1.0

@szuler, post #5

zmieniłem wymagania:
- wymienny schowek
- okienka otwierają się w oddzielnych okienkach na ekranie arosa
- jesli program nie otwiera okna to wyswietla swoje wyjscie w shellu arosa, dzialają przekierowania
- emulator automatycznie montuje partycje arosa, uruchamia sie z nich
- dzialają potoki pomiędzy arosem i euae
- zdalne wywolania dzialają także
[#11] Re: VmwAROS 1.0

@APC74, post #9

z jakiegos rosyjskiego
[#12] Re: VmwAROS 1.0

@rzookol, post #10

Po prostu jest UAE

;)
[#13] Re: VmwAROS 1.0

@rzookol, post #11

Sprobuj ciagnac torrentem
[#14] Re: VmwAROS 1.0

@rzookol, post #10

A do takich wymagan jest odpowiednie bounty. Ciekawe tylko, czy ktos sie na nie skusi. Ostatni chetny nabral wody w usta i udaje, ze go nie ma....

...tylko smrod pozostal ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem