Komentowana treść: Pierwsze Samanthy już w Polsce!
[#1] Re: Pierwsze Samanthy już w Polsce!
A w AmigaKit nie mają dalej??
[#2] Re: Pierwsze Samanthy już w Polsce!
Dziwne to ponieważ na stronie eFunzine po najechaniu kursorem na znaczek dostępności nie pojawia się informacja,że towar jest dostępny.
[#3] Re: Pierwsze Samanthy już w Polsce!
A ja również z okazji zbliżających się świąt, pozdrawiam zespół eFUNZINe adminów PPA i wszytkich odwiedzających ten portal (i ich rodziny) :)
Wiem wiem, to nie temat na życzenia, ale w temacie były życzenia, więc jestem usprawiedliwiony ;) Wszystkim wszystkiego NAJ :>
[#4] Re: Pierwsze Samanthy już w Polsce!

@eastone, post #2

"Ze względu na spore zainteresowanie następni chętni"
Wygląda na to , że wszystko już sprzedali ;)
[#5] Re: Pierwsze Samanthy już w Polsce!

@Hellena, post #4

Hahahaha dobre :D
[#6] Re: Pierwsze Samanthy już w Polsce!

@eastone, post #5

a co w tym śmiesznego? wygląda na to, że wszystko już wyprzedali, więc to chyba dobrze, że znaleźli się chętni (na Execu już jeden szczęśliwiec pochwalił się fotkami :D)
[#7] Re: Pierwsze Samanthy już w Polsce!

@ntx, post #6

No żeby tylko się nie okazało,że tylko jedną sztukę ;) mieli . Po ostatnich perturbacjach można się spodziewać wszystkiego.A szcześliwcowi który się pochwalił otrzymanym sprzętem wypada pogratulować. :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem