Komentowana treść: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx
[#1] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx
hmmm, jakaś stara ta wiadomość
[#2] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx
Ostatni wpis na stronie nie napawa optymizmem nadmiernym. No ale zobaczymy...
[#3] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx

@Grzegorz Kraszewski, post #2

hd2600 w amidze? co za głupota...
[#4] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx

@arti4-92, post #3

A dlaczego?
[#5] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx

@arti4-92, post #3

Właśnie, dlaczego?
[#6] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx

@arti4-92, post #3

Glupotą jest nicnierobienie.
[#7] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx
Bardzo dobrze, byle w miarę szybko.
[#8] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx
Jesli nie ma dokumentacji na jedno i drugie i trzeba i tak kombinowac, to moze lepiej wziac sie za nVidie?

(w zyciu tyle "i" nie postawilem w jednym zdaniu...)

[#9] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx

@_arti, post #8

LINK

Ostatnia edycja: 26.12.08 23:04:25
[#10] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx

@Grzegorz Kraszewski, post #5

a co, to co teraz macie nie pozwala wam na odpalenie homeworld-a na full detalach? Grafiki są za wolne dla mosa, gdzie beryl linuxa dziala dobrze na GeForce 2Ti, a wy tak sie smiejecie z visty...
[#11] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx
Tak się zastanawiam, a nie lepiej całkiem na openGL przejść? (bo otwarte i wydajne i może mniej "cudowania" by było ze sterownikami do kart).
[#12] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx

@ender, post #11

Tak się zastanawiam, a nie lepiej całkiem na openGL przejść? (bo otwarte i wydajne i może mniej "cudowania" by było ze sterownikami do kart).


Rozwin, prosze, swoja mysl. Co w przypadku sterownika mialoby oznaczac calkowite przejscie na opengl? Dlaczego mialo by to zmniejszyc ilosc "cudowania" przy sterownikach? :)
[#13] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx

@szuler, post #12

Nie wiem, czy dobrze myślę, ale karty mają sterowniki pod openGL. Gdyby biblioteki openGl wykorzystywać w większym stopniu w systemach amigowych zamiast Picaso96,czy CGFX (te zostawic do istniejącego już oprograowania żeby bałaganu nie robić, a openGl do nowego, które miałoby już powstawać), to czy to nie ułatwiłoby wykorzystywanie kart graficznych, które z reguły są tworzone pod katem DX 7, 8, 9, 10 MS i OpenGl 1.5 2.0, 2.1 ? Nie jestem specjalistą, więc proszę o delikatne wyprowadzenie mnie z błędu jeżeli takowy uczyniłem.

Ostatnia edycja: 27.12.08 13:56:13
[#14] Re: Praca w toku: sterowniki dla kart ATI R5xx oraz R6xx

@ender, post #13

Ale to, że karty mają sterowniki na te "standardy" na wiodące systemy nie oznacza, że nie trzeba będzie cudować, żeby napisać to samo na MOS/AOS, a zobacz ile jest zabawy z samym takim "zubożonym" TinyGL. Tak czy siak trzeba napisać sterownik, w karcie nie ma czegoś takiego jak OpenGL, który będzie "łapał" każdy system
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem