Komentowana treść: Bounty na komunikator przypisane!
[#1] Re: Bounty na komunikator przypisane!
No i gicio. Może coś się ruszy w tym temacie
[#2] Re: Bounty na komunikator przypisane!
O to widzę, że MiniQ może ładną kaskę "przytulić" za ten komunikator - zbiórka na ppa i bounty na Pegasusforum.de. Jak tak dalej pójdzie to okaże się, że jednak na programowaniu na systemy amigowe da się trochę zarobić i ze wszech miar będzie to pozytywny rezultat, zwłaszcza, że MQ podchodzi do tego bardzo uczciwie OK
[#3] Re: Bounty na komunikator przypisane!
No i wypasik :) OK
[#4] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@Chaos, post #2

To swietna wiadomosc. Mam nadzieje, ze sie uda ukonczyc projekt zalozony przez bounty. Tam wymagania sa troche wieksze niz te z PPA.
[#5] Re: Bounty na komunikator przypisane!
Wypas! Tak trzymac!
[#6] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@Chaos, post #2

Jak produkt będzie naprawdę dobry(a w to wierzę) to i trzeba zapłacić dobrze.
[#7] Re: Bounty na komunikator przypisane!
Go, go MINI go!
[#8] Re: Bounty na komunikator przypisane!
Trzymam kciuki za powodzenie projektu!
[#9] Re: Bounty na komunikator przypisane!
Fajnie! Szkoda tylko, że na liście nie ma Skype. I nie mam na myśli gadek audio/video. Wystarczyłyby gadki tekstowe. Może jednak uda się i to wrzucić do tego komunikatora, co? :)
[#10] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@MDW, post #9

Skype ma zamknięty i szyfrowany protokół, nie wiem czy ktoś już to "rozgryzł".
Co do bounty - widzę że nie dałem dotacji, to może tam coś dam...
[#11] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@MDW, post #9

http://amigg.integradesign.org/PL/index.php?url=bw_informacje
[#12] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@Zbysiuk, post #4

Zagraniczniacy na pewno będą chcieli mieć przede wszystkim MSN, nad którym MiniQ się tylko zastanawia jak na razie. ICQ, jabber czy jakieś tam Gadugadu im nie wystarczą.
[#13] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@R-Tea, post #12

Warunek bounty mówi o obsłudze co najmniej trzech protokołów z siedmiu. Nie mówi które :)
[#14] Re: Bounty na komunikator przypisane!
Trochę byczków widzę znalazło się w tym niusie, proszę poprawić. ;)
Miniq, trzymam kciuki.
[#15] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@deez, post #14

Trochę się faktycznie namieszało. Poprawione.
[#16] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@madman15, post #10

Lepiej daj bezpośrenio autorowi - szkoda, aby na tak szczytnym celu zarabiał jeszcze zdzierca PayPal...
[#17] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@R-Tea, post #12

Jabber w zasadzie rozwiązuje problem wszystkich protokołów, przecież istnieją odpowiednie "transporty".
[#18] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@Marek Szyprowski, post #17

Faktycznie. Czyli pod tym względem BrainWasher będzie spełniał warunki aż nadto.
[#19] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@Marek Szyprowski, post #17

Transport nie rozwiązuje problemu. Przez transport np. nie prześlesz pliku, autor programu nie ma też żadnego wpływu na to, czy ów transport będzie działał czy nie - to leży po stronie serwera.
No ale jeśli mają być uwzględnione 3 protokoły, to XMPP, GG i ICQ w zasadzie rozwiąże sprawę.
[#20] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@madman15, post #19

Wystarczy podpiąć jdisk i problem przesyłania plików znika ;)

Ostatnia edycja: 28.12.08 20:47:24
[#21] Re: Bounty na komunikator przypisane!
Jak bedzie jabber to reszta nie ma znaczenia :) teraz tylko trzymajmy kciuki
[#22] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@MDW, post #9

Odnośnie skype - mam na dysku źródła części protokołu odnośnie rozmów tekstowych. Ta część protokołu została otwarta/rozgryziona przez kogoś, i z tym MYŚLĘ że nie było by większego problemu. Ale i tak skype nie brałem pod uwagę z racji tego że większości ludziom zależy przede wszystkim na rozmowach głosowych... A na te nie ma póki co żadnych szans.
Jeśli będzie zapotrzebowanie na rozmowy tekstowe, to się pomyśli.
[#23] Re: Bounty na komunikator przypisane!
Mam nadzieję, że wyjdzie z tego porządne narzędzie, a MiniQ położy szczególny nacisk na pasujący do reszty systemu wygląd (zgodne ze styleguide labele, etc). Jeśli chodzi o ikonki to na pewno tokai albo joBBo będą w stanie pomóc.
[#24] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@Jacek Piszczek, post #23

Ten program jest multiplatformowy - pod tym względem bounty niczego nie zmienia, i na pewno nie będę w jakiś szczególny sposób dostosowywał BW do konkretnego systemu.
GUI jest przeprojektowywane na bieżąco, tak swoją drogą.
[#25] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@MinisterQ, post #24

Gratulacje za odwagę ;)
[#26] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@MinisterQ, post #24

Będzie wersja dla MacOS X?
[#27] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@Brodek, post #26

Nie mam pojęcia o MacOSX od strony programistycznej... Więc raczej jest to wątpliwe.
No i swoją drogą - brak sprzętu...
[#28] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@MinisterQ, post #27

Zapewne znajdzie sie jakis jurny sponsor ktory Ci sprzet sprezentuje :P

Kto wie moze nawet sam Smith ;)
[#29] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@alpine, post #28

Ależ mój drogi artysto od strony i ikonek ;) - czyżbyś chciał przez to powiedzieć? ;)
[#30] Re: Bounty na komunikator przypisane!

@MinisterQ, post #27

ZTCP to na twojej maszynie mozna postawic OSX'a wiec nie byłoby problemu..... co do testow itd sluze wszelką pomocą...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem