Komentowana treść: Gnumeric 1.6.3 - podejście drugie
[#1] Re: Gnumeric 1.6.3 - podejście drugie
Samanta dzieki Cygnixowi, zaczyna byc coraz bardziej sensownym komputerem jesli chodzi o oprogramowanie. Troche sie pobawilem Cygnixem na a1200, ale 128 MB ramu umozliwia conajwyzej odpalenie jakiegos xpdfa. Takze 256 w niektorych przypadkach pewnie okaze sie nie wystarczajace. Samanta natomiast ma 512 MB i w razie czego pamiec wirtualna.
Wiem ze nie kazdy moze sobie potestowac soft na Cygnixie, ale gdy bedziecie na jakims zlocie, to pomaltretujcie ta mozliwosc. Kiedys wysmiewana ze z X11 i linuxowa. Sam sie smialem, ale to nie jest tak. Cygnix wlasciwie odpala sie jak zwykly emulator na wlasnym oknie lub oknie WB, gdy po prostu odpalimy jakis program z ikonki. Wyglada to jak drugi system odpalony na Ami, ktory ma pelny dostep do HD.
Sam fakt pojawienia sie w przyszlosci Firefoxa tez daje duzo do myslenia.
[#2] Re: Gnumeric 1.6.3 - podejście drugie

@Andrzej Drozd, post #1

" Kiedys wysmiewana ze z X11 i linuxowa. Sam sie smialem"
Ze mną tez tak było dopóki nie odpaliłem VICE dla OSX pod X11.Może nie każdemu odpowiada taki rodzaj uruchamiania programów, ale najważniejsze , że to działa.Pomijam fakt, że natywne oprogramowanie czasem nie jest perfekt, ale w moim przypadku totalnie przegrywa z softem pod X11.
[#3] Re: Gnumeric 1.6.3 - podejście drugie

@Andrzej Drozd, post #1

Sam fakt pojawienia sie w przyszlosci Firefoxa tez daje duzo do myslenia.

Nie ma tu nic do myślenia. W amigowym światku dostęp do nowoczesnego oprogramowania użytkowego nie jest najistotniejszy. Najistotniejszy jest ultralekki, ładnie wyglądający i rasowo czysty system operacyjny. Tak trzymać!
:(
[#4] Re: Gnumeric 1.6.3 - podejście drugie

@Andrzej Drozd, post #1

Sam fakt pojawienia sie w przyszlosci Firefoxa tez daje duzo do myslenia.

To zdanie jest nielogiczne. Przyszłość jest nieokreślona, w tym przypadku ciężko o niej mówić w trybie dokonanym.
[#5] Re: Gnumeric 1.6.3 - podejście drugie

@tomek, post #3

Ale co to ma do rzeczy? Mnie juz slabia te cale konflikty. Ja jestem bezpartyjny. Chyba jak kot chodze swoimi drogami i juz. Olewam przynaleznosc do jakiegos systemu. Stwierdzilem tylko fakt, ze Cygnix aktualnie daje duzo mozliwosci. Ot, fajna i ciekawa odpalaczka programow, ktora niczego nie ujmuje AOSowi4. Aktualnie dopelnia brak oprogramowania. Dopelnia i poki co AOS4 nie jest Linuxem. :)
A wracajac do darcia "kotow", to np. tyle tych kotow podarlo sie z MiniQ. Ale to wcale nie przeszkodzilo temu, aby pozniej moc testowac AmiGG. Ba, za to nawet dostalem rocznego bana na Execu. I co? I nic. Zrobilbym to jeszcze raz, jeszcze i jeszcze.
Ogolnie stwierdzam fakt ze Cygnix jest OK. No i...tyle. :)
[#6] Re: Gnumeric 1.6.3 - podejście drugie

@MinisterQ, post #4

:P
[#7] Re: Gnumeric 1.6.3 - podejście drugie
Możesz wysłać nowy komentarz dopiero za 30 sekund.

To do Adminow. Takie cos wyplula mi Opera. Hehe ;)
[#8] Re: Gnumeric 1.6.3 - podejście drugie

@Andrzej Drozd, post #7

Oni o tym wiedzą, kocie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem