Komentowana treść: Silesian Amiga Classic Party
[#1] Re: Silesian Amiga Classic Party
moze Amiscena przyjedzie kolejna owcza impreze rozwalic :D
[#2] Re: Silesian Amiga Classic Party

@HOŁDYS, post #1

To nie owcza impreza... Ale zapraszamy :)
[#3] Re: Silesian Amiga Classic Party
No to teraz postaram się wpaść; na 75%.
Jak MadManie będzie transport?
[#4] Re: Silesian Amiga Classic Party

@11MASTEr, post #3

Prawdopodobnie mam 1 lub 2 miejsca. Kłopot jedyny może być z transportem monitorów - mój, Bena, Lokatego... I finito w zasadzie. Amigi na kolanach będą podróżować :)
[#5] Re: Silesian Amiga Classic Party

@madman15, post #4

No właśnie. Bo się parę osób z mojego grona wybiera. Tzn ja i dwójka znajomych Madman no i krucho z miejscem w aucie. Ale to jeszcze nic pewnego.



Benedykt Dziubałtowski
[#6] Re: Silesian Amiga Classic Party

@Benedykt Dziubałtowski, post #5

Dokladnie, to jeszcze nic pewnego (przynajmniej z mojej strony - ostatnio mialem byc, a czas mi sie tak poskladal, ze wypadlem z obiegu...) dlatego mysle, ze na 2 tygodnie przed spotkaniem bede w stanie powiedziec cos wiecej. Jezeli sie uda to mnie brat podrzuci i miejsce sie zwolni... :)
[#7] Re: Silesian Amiga Classic Party

@Lokaty, post #6

To nie jest żaden problem. Najwyżej pojedzie się na dwa auto i tyle. Więc spoko o nic nie musisz się martwić.



Benedykt Dziubałtowski
[#8] Re: Silesian Amiga Classic Party
w najlepszym wypadku, z Krakowa wyjada dwa samochody. 8 osob i 4 Amigi. wiec szykujcie wiecej miejsca niz ostatnio ;P
w najgorszym wypadku 4 osoby i 3 Amigi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem