Komentowana treść: OWB 3.14
[#1] Re: OWB 3.14
ale bieda
poza tym tooltypy to jakis poroniony pomysł, jeśli dwie osoby korzystają z komputera to o wiele lepszym sposobem na wieloúzytkownikowość są prefsy w env:, w tym momencie jednym prostym assignem możemy mieć system raz dla jednego użytkowmika raz dla drugiego z zupełnie innymi prefsami
[#2] Re: OWB 3.14

@rzookol, post #1

Ale tooltypy są bardziej amigowe, mosisto jeden.

A tak serio - każdy może mieć do odpalania OWB swoją ikonkę ze swoimi ustawieniami, nie trzeba assignów zmieniać nawet.
[#3] Re: OWB 3.14

@Grzegorz Kraszewski, post #2

nie wiem czy czytałeś Amiga Style Guide ale tam jest cały rozdział o zapisywaniu preferencji w elegancki sposób. Dla mnie program, który nie podąża paradygmatami zawartymi w ASG nie powinien nazywać się amigowym.
[#4] Re: OWB 3.14

@rzookol, post #1

BIADA WAM MOŚIŚCI!!!! Genesis wasz wszystkich opłaca i za to pójdziecie do piekła!!! BIADA WAM!!!!!!!!



A żeby nie było offtopicowo to fajnie, że jest kolejna nowa wersja :)


Benedykt Dziubałtowski
[#5] Re: OWB 3.14

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Lol Genesis sie reaktywowalo:)?
[#6] Re: OWB 3.14

@Count Grishnak, post #5

Raczej stawiał bym na to, że od czasu kiedy Benedykt został duchownym ma jakieś widzenia
[#7] Re: OWB 3.14

@Count Grishnak, post #5

ja mam tylko megadrive
[#8] Re: OWB 3.14

@rzookol, post #7

toz to jeden pies:)
[#9] Re: OWB 3.14

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

> Genesis wasz wszystkich opłaca

Genesis a kto to?
[#10] Re: OWB 3.14

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

To ci z Peterem Gabrielem i Phillem Collinsem, grający "Invisible Touch". Tytuł jakże znamienny. :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem