Komentowana treść: Amiga i Uniwersytet Śląski
[#1] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski
Kto to jest kontranasista? Rozumiem "kontranazista", albo "kontrananasista", ale coś takiego? ;)
[#2] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski
OMG, OMG, news z moich stron!
Znaczy się to będzie jakiś show z cyklu dźwięk i światło? ;)
Bo jak tak to może bym z aparaturą fotografującą wpadł...
[#3] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski
Brawa za dobór bardzo oryginalnego tematu! Wreszcie coś innego niż przepisane kawałki książek o marketingu. :)

Jest szansa, że praca zostanie potem jakoś upubliczniona? Jakiś PDF czy coś. Chętnie rzuciłbym okiem.
[#4] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@MDW, post #3

daj czadu stary ! trzymam kciuki :)
[#5] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski
Niechcący przeładowałem stronę i się zdublował komentarz. Jak się da to proszę o usunięcie.

Ostatnia edycja: 02.07.09 23:24:37
[#6] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@MDW, post #5

eee z tego to autmatyczny doktorat :P
[#7] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@PrzemasIII, post #6

Doktorat to byłby o Pegasosie :)
[#8] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski
O, to i ja mam drobny wkład w tę pracę, udostępniłem koledze literaturę :) Trzymam kciuki!
[#9] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@MDW, post #3

Chętnie rzuciłbym okiem.

Ja też, ja też! :)

No to trzymamy kciuki ósmego.
[#10] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski
Dziękuje wszystkim :) Jednak moim zdaniem praca nie nadaje się do pokazania jej publicznie. (nie jest pisana przez informatyka tylko przez muzyka, więc... ) Jak ktoś jest ciekawy co w pracy się znajduje, to moge spis treści gdzieś wkleić.
Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuje.
Mateusz "Borys" Jachym
www.pustebiuro.com

Ostatnia edycja: 03.07.09 10:32:39

Ostatnia edycja: 03.07.09 10:36:36
[#11] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@borysbass, post #10

A tam nie przejmuj sie tutaj tez nie kazdy jest informatykiem i na pewno nikomu nie bedzie przeszkadzalo to ,ze nie pisal pracy informatyk ,a wrecz przeciwnie :) Powodzenia na obronie.
p.s widzialem Was na Woodstocku , wypadliscie swietnie OK
[#12] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski
OOO :) Powodzenia, trzymam kciuki OK
[#13] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@borysbass, post #10

Informatyk? To słowo to tutaj przekleństwo. ;) Informatyk to człowiek, który w biurach podłącza myszki, reinstaluje Windows i wpisuje w jakieś pola "192.168.0.2". ;) Średnio pasjonujące i nobilitujące zajęcie. Ja zawsze powtarzam, że informatyk jest tym kim powinien być każdy użytkownik. To po prostu bardziej kumaty użytkownik.

Jak tylko nie ma przeciwskazań prawnych to spokojnie upubliczniej pracę. Bardzo chętnie bym poczytał o użytkowaniu Amigi przez właśnie muzyka. Ciekawy jestem jakich programów używaliście, na jakim sprzęcie. Naprawdę nie spodziewam się programistycznych elaboratów, bo nie taki jest temat pracy. Praca związana z Amigą to ewenement i bardzo chętnie byśmy rzucili okiem.

Ostatnia edycja: 03.07.09 11:48:06
[#14] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@MDW, post #13

Praca związana z Amigą to ewenement i bardzo chętnie byśmy rzucili okiem.


W swojej pracy "Using computers in EFL teaching" też miałem spory dział Amidze poświęcony. Właściwie połowę części praktycznej pracy, bo program który specjalnie do niej jako część praktyczną napisałem, miał wersje Amiga i PC. W amigowej części było nawet więcej screenshotów :)

Ostatnia edycja: 03.07.09 12:50:10
[#15] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@GumBoy, post #14

Na PPA z tą pracą! Poczytamy. :)

Moją pracę dyplomową w 2001 roku składałem na PageStream, wzory pisałem na EqEd, skany wykresów obrabiałem w ArtEffect+ImageFX i rysunki techniczne robiłem w DrawStudio. Jednak merytorycznie nie miała nic wspólnego z Amigą. No bo co może mieć wspólnego z Amigą "Badanie procesu zaczerpywania materiałów sypkich łyżką ładowarki". :D

Ostatnia edycja: 03.07.09 13:20:52
[#16] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@MDW, post #15

Na PPA z tą pracą! Poczytamy.


Po angielsku jest, średnio aktualna bo to 7 lat temu było no i nawet nie wiem gdzie ją mam.
[#17] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@MDW, post #15

mój licencjat był związany z amigą, magisterka niestety nie ale druga magisterka związana na pewno będzie :)

http://brain.umcs.lublin.pl/~rzookol/chemia/licencjaty/mzukowski_licencjat.pdf
[#18] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@borysbass, post #10

nie jest pisana przez informatyka tylko przez muzyka, więc... nadaje się jak najbardziej. :)
Się nie certol, tylko dawaj tą magisterkę. :)
[#19] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@GumBoy, post #16

No i masz - następny nieśmiały. ;)
[#20] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@rzookol, post #17

Dzięki Rzokol. Właśnie skończyłem czytać. :)
[#21] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@rzookol, post #17

No no... screenshoty z softu napisanego specjalnie dla MorphOS. Robi wrażenie. :) Podoba mi się, tak trzymać! :)
[#22] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@MDW, post #21

budzi ciekawosc bo ... vst? asio? 24b/192kHz?
[#23] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@recedent, post #1

A na sąsiednim portalu ktoś zgapił literówkę od PPA :)
[#24] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@GumBoy, post #23

ups... Tak to jest, jak się nie zagląda do komentów :D
[#25] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@GumBoy, post #23

A podali źródło? ;)
[#26] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@MDW, post #15

wiesz niektórzy "inteligentni inaczej" powiedzieliby, że Amiga chodzi na węgiel - więc wszystko się da podpiąć
[#27] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski
czy nie można byłoby zrobić coś w stylu rodzynek dla tych prac licencjackich/magisterskich?
[#28] Re: Amiga i Uniwersytet Śląski

@NREPEB, post #26

I jak po obronie? Nie pytam o czynności związane z syndromem dnia następnego ;). Były jakieś ciekawe komentarze ze strony komisji?

Super!
:}
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem