Komentowana treść: Airsoft Softwair - wyniki ankiety
[#1] Re: Airsoft Softwair - wyniki ankiety
Dziwne są wyniki tej ankiety. Wychodzi na to, że użytkowników MorphOS jest mniej niż AmigaOS4. W Polsce ilość MOSowiec jest duuużo większa niż OS4owiec. Ciekawe czy ta ankieta pokazuje prawdę czy po prostu MOSowcy ją po prostu zignorowali.
[#2] Re: Airsoft Softwair - wyniki ankiety

@MDW, post #1

Ta ankieta nie dotyczy przecież Polski, a całego świata. Wypełnił ją kto chciał i miał chwile wolnego czasu. Poza tym pewnie właśnie takie proporcje są (a może nawet więcej jest użytkowników AmigaOS4), to nic dziwnego.
[#3] Re: Airsoft Softwair - wyniki ankiety

@grxmrx, post #2

Właśnie to mnie zawsze dziwiło, że w Polsce zawsze jest inaczej. Cały świat używa eBay a my Allegro, cały świat używa Facebook, a my jakiejś śmiesznej Naszej Klasy, cały świat używa Twittera a my musieliśmy sobie stworzyć identycznego Blipa, świat używa globalnych komunikatorów a my przywylliśmy do głupiego GG.

Polska to dziwny kraj i zawsze musi być mądrzejsza. Chociaż w przypadku MorphOS VS AmigaOS4 to akurat Polacy stoją po właściwej stronie barykady. Przynajmniej ja tak uważam.
[#4] Re: Airsoft Softwair - wyniki ankiety
nie brałem udzialu w ankiecie ale fajnie, że tyle osób zaglosowalo za powstaniem portalu dla userow hollywooda, chętnie sie dowiem dokładniej co to za soft
[#5] Re: Airsoft Softwair - wyniki ankiety

@rzookol, post #4

Ja bym bardzo chętnie sobie coś porobił w Hollywood (oczywiście najpierw bym go kupił) ale problem w tym, że nie mam potrzeby, a na zabawę niestety nie mam czasu. I tak jest nie tylko z tym softem. Mam wielką radochę z tego, że zrobiłeś program do skanowania ale skanera nie mam i nawet nie potrzebuję więc nie pobawię się niestety. To samo jest z DigiBoosterPro 3. Krashan pewnie odwala kawał świetnej roboty ale jak skończy i kupię program to najwyżej wczytam kilka modułów, nacisnę PLAY, popatrzę sobie po opcjach i tyle. Nie potrafię tworzyć muzyki. :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem