Komentowana treść: Pianeta Amiga 2009 - podsumowanie
[#1] Re: Pianeta Amiga 2009 - podsumowanie
Faktycznie kruche amigowe czasy, jeśli na rzekomo największym "ami-spędzie" wydarzeniami number 1 są wolny plugin flasha i jakaś płyta głowna do linuxa
[#2] Re: Pianeta Amiga 2009 - podsumowanie

@slay, post #1

Czy aby na pewno plugin? Ponoć działa jako osobna aplikacja.
[#3] Re: Pianeta Amiga 2009 - podsumowanie

@GumBoy, post #2

Czy aby na pewno plugin? Ponoć działa jako osobna aplikacja.

W takim razie zwracam honor, to zmienia diametralnie postać rzeczy
[#4] Re: Pianeta Amiga 2009 - podsumowanie

@slay, post #3

Trochę zmienia, bo z browserem się tego wykorzystać nie da integralnie.
[#5] Re: Pianeta Amiga 2009 - podsumowanie

@GumBoy, post #4

To ja jeszcze wtrące pytanie czy ktoś może mi coś powiedzieć o porcie tego cuda (swfdec) na MOSa? Skąd to można ściągnąć, jak to się sprawuje itd.?
[#6] Re: Pianeta Amiga 2009 - podsumowanie

@Zbysiuk, post #5

Z tego co kojarzę Fab jeszcze tego nie udostępnił publicznie. Z tego co się wypowiadał na innych forach, działa to jako tako, rewelacji z prędkością nie ma.
[#7] Re: Pianeta Amiga 2009 - podsumowanie

@pampers, post #6

Dobrze jednak, że się za to wziął. Opierając się na tym co zrobił do tej pory, to przezwycięży trudności i zobaczymy pełnego (mam nadzieję) flasha na MOSa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem