Komentowana treść: Change It 0.8
[#1] Re: Change It 0.8
A skąd wziąść plik levelbegin.smp? Próbowałem zapisać do katalogu sound kilka plików i dalej był komunikat o jego braku.
[#2] Re: Change It 0.8

@Olek, post #1

Mozesz napisac cos wiecej? Jaka skorke pobrales, czy w katalogu sound nie ma tego pliku oraz czy czasem nie bedzie uszkodzony?
[#3] Re: Change It 0.8

@Phibrizzo, post #2

Mam Galaxy II. Ściągnę inną skórkę i tam poszukam.
[#4] Re: Change It 0.8

@Phibrizzo, post #2

Ok, dzięki. W Summertime wszystko jest.
[#5] Re: Change It 0.8

@Olek, post #3

W Galaxy II jest komplet sampli. Nie rozumiem, dlaczego jakiegoś ci brakuje. Jesteś pewien, że prawidłowo ściągnęło Ci się archiwum?
[#6] Re: Change It 0.8

@APC74, post #5

W Galaxy które pobrałem razem z pierwszą wersją Change It tego niema. A Summertime było pierwsze z brzegu i teraz wszystko już działa.
[#7] Re: Change It 0.8

@Olek, post #6

Z jaką pierwszą wersją? Galaxy Balls II została wydana dopiero w 4 wersji gry... Zresztą nieważne, masz stare skóry (z wcześniejszych wersji gry), które wgrywasz do 0.8? Taki patent nie przejdzie - dopiero od wersji 0.8 skóry mają dodane sample. Do każdej skóry są dołączone inne, dopasowane do niej tematycznie, odgłosy - Galaxy Balls jest "przegadany" (z lektorką), Summer Time to (głównie) odgłosy wody, w Spring Cleaning główne skrzypce gra komenda ADOS Speak itd.
Chociaż takie pomieszanie tematyczne może być ciekawe... :D

Ostatnia edycja: 30.09.09 16:57:43
[#8] Re: Change It 0.8

@APC74, post #7

Z pierwszą wersją jaką w ogóle ściągnąłem. Odgłosy z Summertime bardziej Mi się podobają.
[#9] Re: Change It 0.8
Nie bardzo cos rozumiem ale dlaczego do archiwum nie sa dolaczone fonty changeit.font i changeit.otag to troche mnie dziwi bo przeciez
skad teraz mam wziasc te pliki.
[#10] Re: Change It 0.8

@Jupiler, post #9

Czcionki, tak samo jak dźwięki, są częścią skórki i dlatego są dołączone do niej a nie do programu (no i dlatego, że różne skóry mają różne kroje czcionek). Co zresztą zostało opisane w dokumentacji np. tu i tu.
[#11] Re: Change It 0.8
Na stronie jest do pobrania nowsza wersja 0.8.1
Poprzednia wywalala GURU pod OS4 przy uruchomieniu...
[#12] Re: Change It 0.8

@Phibrizzo, post #11

Natywne wersje dla pozostalych systemow: AOS4.x, AROS, MOS, sa juz dostepne.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem