Komentowana treść: WinUAE 2.0.0
[#1] Re: WinUAE 2.0.0
Biore sie za testowanie :]
[#2] Re: WinUAE 2.0.0
Chyba jest wolniejszy i cos mi smuzy, no i na 060 mi siada (cos z cooprocesorem)
[#3] Re: WinUAE 2.0.0
[#4] Re: WinUAE 2.0.0

@APC74, post #3

Ściągnięte i zainstalowane. Dzięki.
[#5] Re: WinUAE 2.0.0

@Santon, post #2

Tez mam te dziwne smugi. Pozatym wszystko dziala bez widocznych zmian.
[#6] Re: WinUAE 2.0.0
Bardzo szybko te numery wersji teraz rosną. Kiedyś dojscie do 1.0 zajmowało dużo czasu, a teraz... juz 2.0. Hmmm... Mam nadzieje ze to proporcjonalne do możliwości programu.
Ale... w końcu to tylko numerek.
[#7] Re: WinUAE 2.0.0

@XaVeR, post #6

teraz dżezi jest jest cos miedzy 6 a 15
[#8] Re: WinUAE 2.0.0

@XaVeR, post #6

Masz rację, rozwój WinUAE znacznie przyspieszył ostatnimi czasy. Odnoszę wrażenie, że "winę" za to ponosi programista, który przejął projekt - znaczy się Toni Wilen ma za dużo wolnego czasu. ;)
Co do zmian między 1.6.1 a 2.0.0 to wydruk logu zmian w poszczególnych betach, między tymi dwoma wersjami emulatora, zajmuje 16 stron formatu A4...
[#9] Re: WinUAE 2.0.0
Mimo emulacji MMU, Enforcer i MuForce i tak nie dzialaja.
[#10] Re: WinUAE 2.0.0

@Kajo, post #9

przeciez jest specjalna wersja enforce dla winuae
[#11] Re: WinUAE 2.0.0
No i jest już pierwsza beta WinUAE 2.0.1 :)
DODANO: A co mi tam... Strzeliłem szybkie spolszczenie do niej. :D

Ostatnia edycja: 18.12.09 19:30:47
[#12] Re: WinUAE 2.0.0
Dostępna jest poprawkowa wersja 2.0.1.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem