Komentowana treść: Exciter Player
[#1] Re: Exciter Player
Brawo Marx ;)

Eeee co do wyrobów spożywczych na AmiParty ...
To gwarantuje ich wysoką jakość ...
No i nie będa przeznaczone do rzucania
[#2] Re: Exciter Player
Brawo Marx !!
Na AmiParty przetestujemy :)
[#3] Re: Exciter Player

@flea, post #2

A ja potestuje jeszce dzis. BRAVO OK
[#4] Re: Exciter Player
No i bardzo fajnie. Wielkie brawa za wysiłek i no moja prośba o drag&drop spełniona :D Dzięki śliczne OK
[#5] Re: Exciter Player
Właśnie na taki program czekałem już dobre kilka lat. Brawo MarX!

Zaraz sobię z ciekawości odpalę.
[#6] Re: Exciter Player
Ogólnie nakładka sprawuje się nieźle, osobiście mi brakuje jeszcze przełączania subsongów.


Ostatnia edycja: 14.03.10 21:22:23
[#7] Re: Exciter Player

@Solo Kazuki, post #6

Dzięki za ciepłe przyjęcie programu. Obsługa subsongów będzie w kolejnej wersji :)

Pozdrawiam
[#8] Re: Exciter Player
Bardzo słuszna inicjatywa. Jakiś GUI do UADE był potrzebny jak diabli. Dzięki!
[#9] Re: Exciter Player
Znalazłem pierwszy błąd w programie. Uruchamiam Exciter Playera, oczywiście ustawiam ścieżkę do UADE. Następnie drag&dropem wrzucam na listę modułek. Teraz nie zaznaczając go na liście, wciskam "Play". W efekcie piękny odczyt spod adresu $00000000. Podejrzewam, że przy pobieraniu aktywnego elementu z listy nie jest uwzględniony przypadek, gdy żaden element nie jest aktywny.

Przy okazji, poproszę obsługę panningu (parametr -p UADE). A może kiedyś renderowanie modułu do pliku WAVE?
[#10] Re: Exciter Player

@Grzegorz Kraszewski, post #9

Dzięki Krashan za tą uwagę - będzie poprawione w następnej wersji. Co do innych opcji to będę je implementował o ile czas pozwoli. Sam znalazłem jeszcze jeden bug. Otóż przy szybkim "przeskakiwaniu" po modkach może się zdarzyć, że poprzedni modek nie zostanie zatrzymany i odgrywać się będą dwa modki na raz :). Wystarczy wtedy wcisnąć STOP lub uruchomić innego modka. To też zostanie naprawione w przyszłości.
[#11] Re: Exciter Player

@MarX, post #10

To ja bym jeszcze prosił ustawianie ścieżki dostępu do katalogu z modułami. Bo wybieranie od nowa ścieżki za każdym raze może być lekko irytujące
[#12] Re: Exciter Player

@Solo Kazuki, post #11

To dobra myśl, ale pamiętaj że zawsze możesz skorzystać z metody "drag`n`drop" i po prostu wrzucać moduły do listy Excitera wprost z Ambienta :)
[#13] Re: Exciter Player

@MarX, post #10

Miałem Ci to tym błędzie powiedzieć
[#14] Re: Exciter Player

@MarX, post #12

> zawsze możesz skorzystać z metody "drag`n`drop".

Tak... tylko trzeba wtedy wchodzić z Ambienta do katalogu z modułami. A tak dajesz na przycisk otwierania, dwuklik i gotowe.

Swoją drogą nie sprawdzałem, ale domyślam się że można EP użyć do MIME?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem