Komentowana treść: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny
[#1] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny
Fajnie byłoby, gdyby autorzy tłumaczenia (wersji ISO) wysłali je na stronę YAM-a. Dadzą się namówić?
[#2] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny
Nie, no, ja protestuje. Znowu jakies zmiany? Tyle lat nauzywalem sie wersji angielskiej, a tu znowu jakies przekrety. Mam na nowo uczyc sie jezyka polskiego?


Zartowalem. :P :)
[#3] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny

@FOrest, post #1

Pliki zostały wysłane do autora, ale z tego co widzę, to na SVN tylko są dostępne dla gałęzi /trunk, pozostałe chyba na SVN nie trafiły, niestety ale za to ja już nie odpowiadam.
[#4] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny
A tymczasem YAM dostał już numerek 2.7 :)
[#5] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny

@Mandi^ATO, post #3

To fajnie, że wysłałeś. Trzeba będzie autora YAM-a zmotywować jakimś dodatkowym mailem :)
[#6] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny

@FOrest, post #4

Jeśli był nowy release to już powinien być z polskimi localami z automatu, gdyż od rana pliki źródłowe są na SVN w repozytorium plików i są zgodne z najnowszą dostępną wersją pliku .cd. Zatem niechcący nie muszę nadrabiać zaległości:D
[#7] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny

@Mandi^ATO, post #6

Nie ma release, są tylko nightly builds pre 2.7, i z nimi najnowsze źródła są zgodne.
[#8] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny

@Mandi^ATO, post #7

z nimi najnowsze źródła są zgodne

super!
[#9] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny
Szacunek dla ATO.PL ze chce im sie jeszcze dzialac :) Oby ja najdluzej.
[#10] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny

@Hellena, post #9

Dołączam do życzeń :)
[#11] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny

@Hellena, post #9

Mandi, Ciebie jest dwóch?
[#12] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny

@SirLEO, post #11

Przecież ATO PL to nie tylko Mandi.
[#13] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny

@FOrest, post #10

FOrest napisz do mnie normalnie na maila, tak bym miał jak odpowiedzieć, forest@aros.org jest martwy (forwardowany na jakąś nieistniejącą skrzynkę) i dostaje tylko zwrotki o niemożliwości dostarczenia.
[#14] Re: YAM 2.5 i 2.6 PL już dostępny

@mailman, post #12

Ale z dobrych źródeł wiem, że to Mandi sam robił te tłumaczenia ostatnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem