Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna
[#1] Re: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna
Planowane jest udostępnienie w tej postaci także numeru pierwszego?
[#2] Re: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna

@MDW, post #1

Tak, ale tylko jako wersja bezpłatna, a więc po roku od wydania. Będzie to 15 grudnia 2010.
[#3] Re: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna

@G. Kraszewski, post #2

Hmmm, dziwnie. A czy coś stoi na przeszkodzie w udostępnieniu wersji elektronicznej #1 za 5zł?
[#4] Re: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna

@Tomski, post #3

Są dwa powody po pierwsze zapowiadaliśmy, że nie będzie płatnej wersji elektronicznej numeru 1, a skoro tak, to takiej wersji się trzymajmy. Po drugie trochę pracy trzeba w to włożyć, konwersja z układu arkuszy drukarskich na kolejne strony oraz pozbycie się obrazków z alphą.
[#5] Re: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna

@G. Kraszewski, post #4

A wersja elektroniczna Total Amiga PL - ukaże się kiedyś?
[#6] Re: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna

@adam_mierzwa, post #5

Numery 24, 25 oraz 26 były do takiej publikacji przygotowane, ale czy zostaną udostępnione, tego niestety nie wiem, zależy od wlodaży portalu.
[#7] Re: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna

@Mandi^ATO, post #6

Przepraszam, ale włodarzy.
[#8] Re: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna

@Mandi^ATO, post #6

Raczej papierową wersję w swoim czasie kto miał kupić to kupił, teraz sprzedaż kapie. A prawdziwi fani, którzy "muszą" mieć papierową wersję (a jeszcze nie kupili), niezależnie od wypuszczenia wersji elektronicznej kupią i tak.
Udostępnienie to byłby miły gest, skoro PPA może być dostępne za darmo po roku (a tu minęło trochę więcej czasu).
[#9] Re: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna

@recedent, post #7

To ja przepraszam, jak widać pośpiech nie jest wskazany podczas pisania komentarzy. Nawet nie zerknąłem, czy dobrze wpisałem. Za ortografa serdecznie przepraszam wszystkich purystów językowych.
[#10] Re: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna
To się wtrącę.
Biorąc pod uwagę tę lawinę zgłoszeń do PPA #2 w pdf to nie ma sensu siedzieć godzinami i przerabiać czegoś aby potem zamówiło kilka osób.
Owszem, nowe jak najbardziej i obiecany #1 PPA, ale żeby sięgać do TA jeśli nie były przygotowane do udostępniania to chyba nie ma sensu, bo ktoś musi przy tym sporo siedzieć a mało kto tutaj pewnie ma ten luksus cieszenia się dużą ilością wolnego czasu ;)

Mam wiadomość do tych, którzy zamówili papierowe PPA a jeszcze nie dostali.
Niestety jest bardzo duży niedoczas w chwili obecnej i czekam od jakiegoś czasu na dodruk.
Może dziś albo jutro dostanę jak dobrze pójdzie i zaraz wyślę, bo wszystko jest już dawno przygotowane.
[#11] Re: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna

@basiek, post #10

ale żeby sięgać do TA jeśli nie były przygotowane do udostępniania to chyba nie ma sensu


Tylko że Mandi parę postów wyżej napisał:
Numery 24, 25 oraz 26 były do takiej publikacji przygotowane,


Możliwe okazało się niemożliwe
[#12] Re: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna

@adam_mierzwa, post #11

Zapytam u źródła, bo tak naprawdę nie wiem, czy były przygotowane czy nie ;)
[#13] Re: Polskie Pismo Amigowe #2 - wersja elektroniczna

@basiek, post #12

A więc źródło odpowiada, gdyż za skład numerów 24, 25 i 26 odpowiadałem ja. I takowe numery przygotowane do udostępnienia w wersji elektronicznej były wysłane na serwer FTP, w celu ich udostępnienia po pewnym czasie sprzedaży wersji papierowej (nawet swego czasu coś takiego było deklarowane na łamach PPA).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem