Komentowana treść: Total Amiga PL do pobrania
[#31] Re: Total Amiga PL do pobrania

@Mandi^ATO, post #30

Napisałem tak dlatego, że nigdy (a używam systemu MorphOS już dobrych parę lat) nie miałem podobnego problemu z przeglądaniem plików PDF, czy to z, czy bez polskich ogonków. Nie znam się na temacie i według mnie kłopot może sprawiać np. jakaś dziwaczna czcionka. Tak czy siak - jak wrócę z urlopu (a będzie to w przyszłą środę) to spróbuję powykręcać MorphOSowego APDFa na wszelkie sposoby, w tym torturując go efektami pracy silnika PDFForge.

O pomiarach czasu wtrąciłem na wypadek, gdyby wybrane przez kolegę pliki wyświetlane były dokładnie identycznie. Coś przecież trzeba porównać, prawda? ;)
[#32] Re: Total Amiga PL do pobrania

@recedent, post #28

Ech to taki złośliwy żarcik był. Aż takich testów to mi się nie chce.... Pozdrawiam OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem