Komentowana treść: Decades - nowy chip album 4-mata
[#1] Re: Decades - nowy chip album 4-mata
Bardziej jako 4-mat, ale niech będzie.
[#2] Re: Decades - nowy chip album 4-mata
Fajowo. Jutro obadamy. Albo pojutrze.
[#3] Re: Decades - nowy chip album 4-mata
zawsze z niecierpliwością czekam na takie wydawnictwa, tak jak czekałem na kolejne odsłony trylogi IMMORTAL czy płyt Huelbeck-a
[#4] Re: Decades - nowy chip album 4-mata
Podoba mi się. Bardzo nie lubie amigowej muzyki w .mod i .med chocby nie wiem jakie ktos czynil cuda, bo profesjonalizm plynie tylko z .DBM i tym podobnych formatow.
Natomiast muzyka "sidowana" jest dla mnie rewelacja! :)
[#5] Re: Decades - nowy chip album 4-mata
Nie podoba mi się.
[#6] Re: Decades - nowy chip album 4-mata

@Andrzej Drozd, post #4

"rewelacja" szkoda tylko że nikt z rodzimych wydawców nie zainteresuje się wydawaniem takich albumów w naszym kraju.
[#7] Re: Decades - nowy chip album 4-mata

@slawekwozniak, post #6

Zgadzam się, świetne kawałki w nowoczesnych, "gęstych" aranżacjach zachowujące jednak klimat "chipowej" muzyki. Całkiem mu to wyszło. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem