Komentowana treść: Historia ikon komputerowych w pigułce
[#1] Re: Historia ikon komputerowych w pigułce
zastanawiam się nad opublikowaniem mojej pracy inż "Historia grafiki komputerowej" było o możliwościach graficznych (programach) Spectrum, C64 i Amigi :) a takie artykuły jak powyższy bardzo ciekawe.
[#2] Re: Historia ikon komputerowych w pigułce

@slawekwozniak, post #1

>> zastanawiam się nad opublikowaniem mojej pracy inż "Historia grafiki komputerowej"

Chętnie bym coś takiego przeczytał i pewnie nie tylko ja.
[#3] Re: Historia ikon komputerowych w pigułce

@frywolny_marian, post #2

Dokładnie, ja też bym chętnie poczytał. Slawek wrzuć na PPA. OK


Ostatnia edycja: 20.07.10 00:59:22
[#4] Re: Historia ikon komputerowych w pigułce

@Ender, post #3

tylko to jest prawie 120 stron i dużo grafik. Jak to umieścić ??
[#5] Re: Historia ikon komputerowych w pigułce

@slawekwozniak, post #4

Jako PDF-a?
[#6] Re: Historia ikon komputerowych w pigułce

@slawekwozniak, post #4

Też bym poczytał, dawaj to mięsko na PPA :)
[#7] Re: Historia ikon komputerowych w pigułce

@slawekwozniak, post #4

Miejsca ci u nas dostatek, nawet książkę wykombinujemy jak wstawić jako tekst. :)
[#8] Re: Historia ikon komputerowych w pigułce

@slawekwozniak, post #1

astanawiam się nad opublikowaniem mojej pracy inż "Historia grafiki komputerowej"


Śmiało, dobry pomysł, a wspomniany artykuł o historii ikon mnie osobiście nie zachwycił- raczej ściągawka dla uczniaków.
[#9] Re: Historia ikon komputerowych w pigułce

@slawekwozniak, post #1

Nie daj się prosić.
[#10] Re: Historia ikon komputerowych w pigułce

@slawekwozniak, post #1

No plissss, opublikuj, jesteśmy ciekawi co tam naściemniałeś. A artykuł o ikonach taki sobie.
[#11] Re: Historia ikon komputerowych w pigułce

@parallax, post #10

>> A artykuł o ikonach taki sobie.

Trochę krótki i powierzchowny, ale ogólnie całkiem ciekawy. Może to nic nowego dla takich dinozaurów jak my, ale wiele jest osób, które są przekonane, że przed windowsami była nicość i warto je uświadamiać skąd wzięły się okienka i ikony.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem