Komentowana treść: 25 lat Amigi
[#1] Re: 25 lat Amigi
Pierwszy! :P
No to drunk
[#2] Re: 25 lat Amigi
Nie smuć się Snajper

No to Amiga ma już ćwierćwiecze :D Nasz ukochany Workbench zresztą też :*
[#3] Re: 25 lat Amigi
a oto film z tego najważniejszego wydarzenia dla użytkowników naszej przyjaciółki:

http://www.wykop.pl/ramka/245408/wideo-ze-swiatowej-premiery-komputera-amiga-1000-1985-rok/
[#4] Re: 25 lat Amigi
No to najlepszego! :)
[#5] Re: 25 lat Amigi
Najlepsiejszego!
yippee

Za kolejne 25 lat! piwo
[#6] Re: 25 lat Amigi
Niech żyje Natami - córka amigi sprzed 25 lat.
[#7] Re: 25 lat Amigi
Właśnie zrobiłem po robocie cztery Dębowe Mocne - Oczywiście pijąc za solenizantkę.
[#8] Re: 25 lat Amigi

@Mayolika, post #3

Co to za cymbały na tym filmie

A tak serio to jest pokaz z klasą. Szkoda, że dzisiaj już takich nie ma.
[#9] Re: 25 lat Amigi
Gogluję w tej sprawie i większość źródeł na które trafiam mówi, że to dopiero jutro...
[#10] Re: 25 lat Amigi

@Ender, post #8

No, pokaz dobry był. Ale namioty też nie były złe ;) Ok, idę opić solenizantkę!
[#11] Re: 25 lat Amigi

@Mayolika, post #3

Ten motyl na końcu filmu był proroczy ;)
[#12] Re: 25 lat Amigi

@Ender, post #6

Natami jest jeszcze w łonie matki :)
[#13] Re: 25 lat Amigi

@parallax, post #10

A nie upić? ;)
[#14] Re: 25 lat Amigi
Dziś miałem piękny sen....
Śniło mi się, że poszedłem na zakupy a w jednym sklepie gdy pytałem się czy mają na sprzedaż amigę 1200 to zauważyłem na półkach kilka zapakowanych w oryginalne kartoniki Amig (2xA500, 1xA600 i A1000). Podeszłem do lady i gościu na szybko odpalił Amigę 1000. Spytałem się sprzedawcy ile chce za A1000 to odpowiedział, że to stary sprzęt, który przywiózł z Zabrza i chce za amigę 300zł. To się bardzo ucieszyłem i pomyślałem, że to musi mi się śnić no i się obudziłem. :)
Czy komuś też się dzisiaj śniła Amiga? :)
[#15] Re: 25 lat Amigi
Wszystkiego najlepszego wszystkim Amigom. Tym prawdziwym przede wszystkim, ale i tym podszywanym też ;)


Ostatnia edycja: 23.07.10 18:43:25
[#16] Re: 25 lat Amigi

@frywolny_marian, post #15

w 100 lat ;) 100 amig
[#17] Re: 25 lat Amigi

@Leon, post #14

Mnie jakiś rok temu. Nawet podobnie mały drewniany kiosk, a na półce nowa amiga 1200, zaraz ją kupiłem i niestety się obudziłem.
[#18] Re: 25 lat Amigi
Oglądając film... Taki potencjał zmarnowany z różnych przyczyn i w różnych momentach. Szkoda, ale piękna ta nasza jubilatka :).
[#19] Re: 25 lat Amigi
Siedzę właśnie w Euronight, który wiezie mnie na show do Essen. Będzie się działo :)
[#20] Re: 25 lat Amigi

@Ender, post #17

Muszę się przyznać szczerze, że śniła mi się jakiś czas temu Amiga One! Ale nie stała ona na półce w kiosku, tylko na biurku w gabinecie. Pamiętam, że jakaś bardzo pozytywna aura otaczała ten cichy komputer i pamiętam, że miał dostęp do Internetu. Kto wie, może to sen proroczy i za jakiś czas Amiga One zagości i u mnie na biurku.

Tylko, że teraz - na jawie - to trzeba już mieć na ten komputer odpowiednio dużo pieniążków.

Życzę Amidze kolejnych 25 lat życia w sercach Amigowców, bycia przedmiotem zagorzałych dyskusji na forach i jakiegoś udziału w rynku komputerowym (choć 0.25%) :)
[#21] Re: 25 lat Amigi

@Jacek Piszczek, post #19

Czekamy na obszerną relację. OK
[#22] Re: 25 lat Amigi

@Jacek Piszczek, post #19

yeee nice ;)
[#23] Re: 25 lat Amigi
to sto lat i więcej :)
[#24] Re: 25 lat Amigi

@Jacek Piszczek, post #19

Jaca: stwórzcie tam nową historię Amigi :)

Sto lat starucho!
[#25] Re: 25 lat Amigi

@frywolny_marian, post #15

Czyli jakim ? Sam4xx ?
[#26] Re: 25 lat Amigi
Opijam właśnie Twoje zdrowie piwem z browaru w Raciborzu.
Mimo, że za złotym trunkiem nie przepadam, to początkowa partia, piwa niepasteryzowanego wydaje mi się odpowiednim napojem na uczczenie Twoich 25 urodzin.
Życzę Tobie kolejnych 25, 50, 75, 100 itd lat w miłym amigowym towarzystwie, które nigdy o Tobie nie zapomni i śnić będzie sen o powrocie twojej potęgi.
Rychłego odrodzenia Przyjaciółko (niezależnie od przydomku jaki przybierzesz).

[#27] Re: 25 lat Amigi

@cichym, post #26

Jak do tej pory chyba najładniejsze życzenia i za to się napije.
Od siebie dołożę, życzę wielkiego pojednania i scalenia środowiska, bo na to Amisia zasługuje.
[#28] Re: 25 lat Amigi

@cacodemon666, post #25

Tak. Mało tego, nawet X1000.
[#29] Re: 25 lat Amigi
no to 100 lat!
[#30] Re: 25 lat Amigi

@Ender, post #27

A, dziękuję. Bardzo mi miło. Sympatycznego "picia" :) Dla wszystkich.


Ostatnia edycja: 23.07.10 22:18:44
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem