Komentowana treść: YAM 2.6p1
[#1] Re: YAM 2.6p1
Zainstalowałem, dołożyłem polską lokalizację i jestem mile zaskoczony - niefortunny Simple Mail poszedł w odstawkę...
Przynajmniej do pierwszych problemów :D
[#2] Re: YAM 2.6p1

@Pero, post #1

@Pero: Jeszcze nie instalowałem... Czy YAM obsługuje już kilka kont z opcją wyboru z jakiego konta można wysłać emaila Simple miał to od początku i dlatego przy nim pozostaję.
[#3] Re: YAM 2.6p1

@Pero, post #1

a dziala juz IMAP?
[#4] Re: YAM 2.6p1

@MaveRick, post #2

Pamiętam, że YAM 2.2 już coś takiego miał, bo z bratem mieliśmy różne konta pocztowe i każdy z nas sobie maile wysyłał.
[#5] Re: YAM 2.6p1
nie ma nowych funkcji, to sa tylko bugfixy.
[#6] Re: YAM 2.6p1

@MaveRick, post #2

Niestety jeszcze tego nie ma. Konto do wysłania można ustawić tylko jedno.
Ale jest fajny i stabilniejszy niż SimpleMail, że też przesiadłem się na Yama

Ostatnia edycja: 26.09.10 23:28:07
[#7] Re: YAM 2.6p1

@MaveRick, post #2

Nie wiem - pierwszy raz tego programu używam a na dodatek - mam tylko jedno konto...
[#8] Re: YAM 2.6p1

@Pero, post #7

Pine rządzi i tak - mam dostęp do swojej poczty z dowolnego komputera na którym da się odpalić klienta ssh.
[#9] Re: YAM 2.6p1

@mailman, post #4

Pamiętam, że YAM 2.2 już coś takiego miał, bo z bratem mieliśmy różne konta pocztowe i każdy z nas sobie maile wysyłał.

Zdaje się, że wtedy mieliście w YAMie ustawionych dwóch użytkowników i każdy logował się osobno. No i każdy z użytkowników mógł ustawić sobie tylko jedno konto z którego wysyłane są wiadomości (odbiór oczywiście nie miał tego głupiego ograniczenia). Raczej tak to niestety wyglądało, bo YAM pod tym względem nadal jest ułomny.

Ostatnia edycja: 27.09.10 09:47:59
[#10] Re: YAM 2.6p1

@G. Kraszewski, post #8

Ja swoje wszystkie maile podpiąłem pod gmaila i mam z głowy ból podróżowania z laptopem, żeby mieć dostęp do moich skrzynek.
[#11] Re: YAM 2.6p1

@MDW, post #9

Może i masz rację, choć dwóch użytkowników sobie nie przypominam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem